Szukaj

Daniel Martyniuk przeprosił swoją eks za stek bzdur. Wreszcie mu odpowiedziała. Krótko, dosadnie i z klasą

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Faustyna, była dziewczyna Daniela Martyniuka, odniosła się do jego zachowania. Poproszona o wypowiedź przez tygodnik Na żywo, zdecydowała się na krótki, ale bardzo wymowny komentarz.

Daniel Martyniuk dzięki swoim postom w sieci, w których nie szczędzi słów krytyki, stał się niechlubnym bohaterem kolorowej prasy. Na temat jego zachowania wypowiedzieli się m.in. Rafał Collins i Kuba Wojewódzki. Król TVN-u poświęcił mu miejsce w swojej rubryce w Polityce. Nie brakuje mocnych słów:

Najgorętsze nazwisko ostatnich miesięcy, czyli Daniel Martyniuk, ujawnił publicznie, że żona oczekuje od niego alimentów w wysokości 3 tys. zł, ale on nie zapłaci. Gdyby syn słuchał piosenek ojca, to na bank by zapłacił. A gdyby je sobie wziął głęboko do serca, to by się nie urodził – podkreślał Wojewódzki w najnowszej „Polityce”.

Faustyna reaguje na zachowanie Daniela Martyniuka

W kolorowej prasie głośno było nie tylko o sprawie alimentów, które Daniel miałby płacić Ewelinie, ale także o jego zachowaniu w stosunku do Faustyny. Martyniuk dodał post, w którym zwrócił się do swojej byłej dziewczyny. Przekroczył tym samym wszelkie granice żenady:

Ten l*******g włamał mi się na telefon i skasował filmik. Ciekaw jestem, kto ją opłacił. Dziewczyna aspiruje na panią prokurator. Wcześniej wystawiła mnie do zdjęć.

Faustyna, poproszona o komentarz przez tygodnik Na żywo, na temat całej sytuacji wypowiadać się nie chce. Zdecydowała się na krótkie, ale bardzo dosadne słowa:

Nie będę tego komentować.

Chociaż była dziewczyna Martyniuka nie zamierza odnosić się do sprawy, Daniel chyba zrozumiał, że popełnił błąd. Na swoim Instagramie umieścił przeprosiny, które skierował do Faustyny i jej rodziców:

Najmocniej przepraszam Faustynę oraz lekarzy Marlenę i Łukasza za dokuczliwe słowa wypowiedziane w sposób publiczny — napisał Martyniuk.

Myślicie, że mu wybaczy?


Daniel Martyniuk przeprasza kolejne osoby

Daniel Martyniuk przeprasza kolejne osoby

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Dodaj komentarz

  • Catherine100 pisze:

    Na odwyk tego patola i już. Niech Zenuś odetnie od kasy, to nie będzie tyle ćpał i chlał przynajmniej a potem te bzdury gadał i wylosował a potem przepraszał. Stary chłop. Mentalność 16 latka. Tragedia. Myślałam, że jest się z czego pośmiać ale to publiczny błazen i Kretyn.. bo kim on jest? No nikim. Szkoda nawet tego kaleczącego muzykę Zenona..

  • Gość Bubu pisze:

    Pewnie dostał pismo od prawnika, to przepraszam.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×