Szukaj

Syn Zenka Martyniuka publicznie przeprasza byłą dziewczynę i jej rodziców. Takich słów nikt się nie spodziewał

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk na Instagramie wystosował kolejne przeprosiny. Do kogo tym razem je skierował i co napisał w poście?  

Daniel Martyniuk stara się być aktywny w sieci. Posty, które publikuje, nie przechodzą bez echa. Szczególnie że syn Zenka Martyniuka często nie szczędzi w nich krytycznych uwag. Negatywnie ocenił twórczość Kamila Bednarka, nawoływał do obalenia polskiego rządu, ocenił usługi hotelu, w którym nigdy nie był.

Gdy właściciele obiektu postanowili zareagować na te oszczerstwa, Daniel się z nich wycofał. W poniedziałkowy wieczór na swoim Instagramie wydał oświadczenie, w którym przeprasza za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, które mogłyby źle wpłynąć na dalszą działalność biznesu.

Daniel Martyniuk przeprasza kolejne osoby. Kogo?

Syn Zenka Martyniuka przeprosił nie tylko właścicieli hotelu. We wtorkowy poranek zwrócił się do Faustyny, byłej dziewczyny, którą niedawno zaatakował na swoim Instagramie. Przypomnijmy, że Daniel nie szczędził pod jej adresem nieprzyjemnych słów, przekraczając granicę żenady:

Ten l*******g włamał mi się na telefon i skasował filmik. Ciekaw jestem, kto ją opłacił. Dziewczyna aspiruje na panią prokurator. Wcześniej wystawiła mnie do zdjęć.

Gdy emocje nieco opadły, syn króla disco polo w social mediach zwrócił się do swojej dawnej ukochanej i jej rodziców:

Najmocniej przepraszam Faustynę oraz lekarzy Marlenę i Łukasza za dokuczliwe słowa wypowiedziane w sposób publiczny — napisał Martyniuk.

Myślicie, że Faustyna mu wybaczy?

Rozwód Daniela Martyniuka

Warto dodać, że syn Zenka jest w trakcie rozwodu. Daniel Martyniuk zdradził niedawno, że to nie on zostawił żonę i córkę, ale to ona odeszła od niego. Zabrał głos na temat wysokości alimentów, jakich zażądała:

Żona powinna zajmować się mężem i dzieckiem, a nie uciekać do mamusi. Powiedziałem jej, że wykorzystała mnie na hajs. Gdy siedziałem w areszcie, zostały zasądzone alimenty na córkę. Zażądała 3 tysiące złotych. Nigdy w życiu tyle ode mnie nie dostanie. Może zapomnieć o takich warunkach. Córka będzie miała wszystko, ale na moich warunkach.

Chociaż wydaje się, że Daniel ma sporo żalu do żony, jego mama, Danusia, ją uwielbia. W jednym z ostatnich wywiadów pod adresem synowej nie szczędziła komplementów, o czym pisaliśmy tutaj.


Daniel Martyniuk przeprasza kolejne osoby

Daniel Martyniuk przeprasza kolejne osoby

Daniel Martyniuk przeprasza właścicieli hotelu

Daniel Martyniuk przeprasza właścicieli hotelu

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×