Szukaj

Danusia Martyniuk ostro podsumowała eks-partnerkę syna. Nie szczędziła jej przykrych słów: „Proszę to sobie zapamiętać”

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk oceniła byłą dziewczynę Daniela. Co sądzi o Faustynie? Jakie zdanie ma na temat jego żony, Eweliny?

Daniel Martyniuk aktywnie działa na Instagramie. Publikuje swoje zdanie na dany temat, które często bywa krytyczne. W ostatnim czasie negatywnie ocenił twórczość Kamila Bednarka, wypowiedział się na temat hotelu, w którym nigdy nie był, nawoływał do obalenia polskiego rządu.

Syn Zenka Martyniuka jest w trakcie rozwodu. W jednym z ostatnich materiałów wideo zabrał głos m.in. na temat wysokości alimentów, o jakie wnioskuje jego żona, Ewelina:

Żona powinna zajmować się mężem i dzieckiem, a nie uciekać do mamusi. Powiedziałem jej, że wykorzystała mnie na hajs. Gdy siedziałem w areszcie, zostały zasądzone alimenty na córkę. Zażądała 3 tysiące złotych. Nigdy w życiu tyle ode mnie nie dostanie. Może zapomnieć o takich warunkach. Córka będzie miała wszystko, ale na moich warunkach.

Danuta Martyniuk o byłej dziewczynie Daniela

Kolorowa prasa donosi, że w życiu Daniela pojawiła się jego była dziewczyna, Faustyna. Wspólne zdjęcia pary obiegły tabloidy, a informator jednego z nich zdradził szczegóły spotkania. Do sprawy odniósł się sam zainteresowany, który uderzył w dziewczynę, przekraczając przy tym wszelkie granice żenady. Obraził nie tylko ją, ale także jej rodzinę.

Na temat byłej dziewczyny syna wypowiedziała się również matka Martyniuka, Danuta. W Twoim imperium zarzuca, że Faustyna ma na Daniela zły wpływ:

Ona zawsze osaczała Daniela, chodziła za nim i nic dobrego z tego nie wynikło. Nie lubię tej całej Faustyny i proszę to sobie zapamiętać. Nie chcę mieć z nią nic wspólnego. Nigdy zresztą nie chciałam — komentuje żona Zenka Martyniuka.

W tej samej rozmowie Danusia skomplementowała matkę jej wnuczki, Ewelinę:

Ewelina jest dla mnie jak córka, bo to jest anioł, nie dziewczyna. To ona zawsze będzie moją synową, moją rodziną.

Spodziewaliście się takich słów?


Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Jacek Kurski

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Jacek Kurski

Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×