Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Córka Marty Kaczyńskiej pozuje pod prysznicem! “Krew, pot i łzy”

Marta Kaczyńska i Ewa Dubieniecka

Ewa Dubieniecka dopiero się rozkręca!

Ewa Dubieniecka pokazała zdjęcie spod prysznica

Wygląda na to, że córka Marty Kaczyńskiej, jak wiele nastolatek przed nią, padła “ofiarą” mody na koreański pop, nazywany kolokwialnie k-popem. Branża muzyczna z Korei Południowej coraz odważniej przebija się do Europy i Stanów Zjednoczonych, popularnością niejednokrotnie przebijając największe światowe gwiazdy popu z BeyonceJustinem Bieberem na czele. Lata temu prym wiódł zespół BIG BANG, obecnie jest to BTS. I to właśnie ich fanką jest młodziutka Ewa Dubieniecka.

Ewa opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie spod prysznica. W pełnym makijażu, z kapturem na głowie i słuchawkami w uszach, przywołała w opisie swojej fotografii niezwykle popularną piosenkę zespołu, noszącą tytuł Blood, sweat & tears, czyli Krew, pot i łzy. W komentarzach jedna z obserwujących napisała jej komentarz po koreańsku, na który Ewa odpowiedziała… również po koreańsku! Krótkie słówko w hangulu “사랑”, oznaczające “miłość” rzuca się w oczy.

Jej fascynacja Koreą i zespołem BTS nie jest czymś niezwykłym wśród nastolatek – świadczy o tym choćby fakt, że podczas tegorocznego MTV EMA 2018 zespół dostał statuetkę za… najlepszych fanów. Dla wszystkich, którzy choć odrobinę orientują się “w klimacie”, nie będzie to sporym zaskoczeniem. Fani k-popu znani są ze swojego oddania i zaangażowanie w karierę zespołu.

Fascynacja koreańską muzyką może też tłumaczyć chęć Ewy do rozwijania tanecznego talentu – niedawno dołączyła do popularnej dziewczęcej formacji tanecznej z Trójmiasta.

Kojarzycie jej idoli?

Marta Kaczyńska puchnie z dumy! Jej córka właśnie została gwiazdą znanego zespołu!

Córka Marty Kaczyńskiej oddała hołd tragicznie zmarłym dziadkom. Jej słowa ściskają za gardło

Córka Marty Kaczyńskiej zmieniła się w potwora! Ewa Dubieniecka świętuje Halloween wbrew woli matki

Marta Kaczyńska mieszka w pięknych wnętrzach! Jej córka oprowadziła fanów po domuPodoba ci się pomysł na bloga Ewy, córki Marty Kaczyńskiej?

×