Szukaj

Tulia rozpaliła publiczność za granicą! Tak Polki promują się przed Eurowizją 2019! [WIDEO]

Tulia Eurowizja Amsterdam Holandia

Występ Tulii w Amsterdamie

Tulia w Holandii zaśpiewała piosenkę Fire of love – Pali się w ramach trasy promocyjnej przed Eurowizją 2019. Zobacz występ reprezentantek Polski w Amsterdamie.

W sobotę do Amsterdamu zjechała plejada gwiazd Eurowizji 2019, które miały okazję po raz pierwszy zaprezentować swoje konkursowe piosenki przed dużą, zagraniczną publicznością. W Holandii zorganizowano coroczny koncert Eurovision in concert, w którym – podobnie jak w poprzednich latach – nie zabrakło reprezentantek Polski.

Zespół Tulia zanim stanął na scenie, na której zaśpiewał swoje Fire of love (Pali się), wziął udział w konferencji prasowej, spotkał się z fanami i dziennikarzami z całej Europy, a następnie zwiedził najpiękniejsze miejsca w Amsterdamie. Wieczorem grupa zaprezentowała swoją propozycję, za którą została nagrodzona gromkimi brawami. Publiczność chętnie śpiewała z dziewczynami fragment piosenki z tytułowymi słowami.

Jak wyglądał występ Tulii w Holandii? Zobaczcie wideo, które udostępnili polscy fani Eurowizji.

Przypomnijmy, że Tulia przed Eurowizją 2019 wystąpi jeszcze w Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Mogło być lepiej? Wiemy z jakim numerem startowym Tulia wystąpi na Eurowizji 2019!

Za piosenką Tulii na Eurowizję stoi nominowany do Oscara autor hitów Whitney Houston i Tiny Turner! To wielkie nazwisko!

Tulia ocenzurowana na Eurowizji 2019! Organizatorzy konkursu bezlitośni dla polskiego zespołu!


Czy Tulia godnie reprezentowała Polskę na Eurowizji 2019?

×