Zabójczo przystojny Enrique Iglesias zatracił się w szalonej zabawie ze swoimi dziećmi! Bliźniaki rosną jak na drożdżach! [WIDEO]

Enrique Iglesias dzieci

Enrique Iglesias dzieci

Enrique Iglesias bawi się ze swoimi słodkimi dziećmi

Enrique Iglesias pochwalił się filmikiem, na którym nagrał swoje zabawy z dziećmi. Piosenkarz w towarzystwie Nicolasa i Lucy zatracił się w tacierzyństwie. Tylko gdzie jest Anna Kurnikowa?

Enrique Iglesias jest synem słynnego łamacza kobiecych serc, hiszpańskiego piosenkarza i kompozytora Julio Iglesiasa oraz filipińskiej pięknej dziennikarki Isabel Preysler. Kiedy miał trzy lata jego piękni rodzice rozwiedli się, zatem mały Enrique mieszkał wówczas w Miami z ojcem. Swoje zamiłowanie do sceny odziedziczył po Julio, bowiem już jako nastolatek rozpoczął karierę artystyczną. Z racji, że piosenkarz jest wyjątkowo przystojny, natychmiast zdobył serca milionów fanów na całym świecie.

Prywatnie gorący Hiszpan, podobnie jak jego ojciec, nie stronił od gorących romansów ze znanymi gwiazdami. Enrique spotykał się z Celines Toribio, Sofią Vergarą, Samanthą Torres, Christiną Aguilerą, Shannon Elizabeth, Jennifer Love Hewitt, Cynthią Kirchner. Piosenkarz, gdy się już wyszalał, na swojej drodze spotkał piękną tenisistkę Annę Kurnikową, z którą związał się w 2001 roku. Od tego czasu Anna i Enrique tworzą najbardziej tajemniczy układ w światowym show-biznesie.

Para nigdy nie pojawia się razem na imprezach, jak również podobno nie myśli o ślubie. Jednak, ku zaskoczeniu wszystkich fanów, w 2017 roku Anna Kurnikowa urodziła słodkie bliźniętaNicolasa i Lucy, których ojcem jest Iglesias.

Dzieci całkowicie odmieniły świat artysty. Enrique, choć nadal koncertuje i nagrywa nowe albumy, większość swojego czasu spędza z maluchami, na punkcie których całkowicie oszalał. Na jego profilu cyklicznie pojawiają się słodkie fotki i nagrania wideo z dzieciaczkami, choć na żadnej z nich nie ma Anny Kurnikowej.

Ostatnio boski Enrique pochwalił się kolejną cudowną chwilą ze swojego tacierzyństwa. Gwiazdor bawi się ze swoim bliźniakami jak wzorowy ojciec. Zobaczcie jaka radocha!

View this post on Instagram

Typical Saturday ????

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Zobacz: Ania Lewandowska pierwszy raz pokazała Klarę! Słodka fotka jest hitem w sieci!

Zobacz: Anna Kurnikova to już przeszłość?! Enrique Iglesias przyłapany na namiętnych pocałunkach! Jest film!

Zobacz: Przystojny Enrique Iglesias pokazał swoją słodką 2-letnią córeczkę! Dziewczynka wyrasta na zjawiskową księżniczkę!


Enrique Iglesias z córką

Enrique Iglesias z córką

Enrique Iglesias bawi się z córką Lucy

Enrique Iglesias bawi się z córką Lucy

Enrique Iglesias z dzieckiem na ramieniu ogląda Mundial

Enrique Iglesias z dzieckiem na ramieniu ogląda Mundial

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×