Ellen DeGeneres pokazała najpiękniejsze ślubne zdjęcie ze swoją żoną! Tak wyglądały 11 lat temu

Ellen DeGeneres ślub

Ellen DeGeneres ślub

16 sierpnia minęło 11 lat od ślubu Ellen DeGeneres i jej partnerki, aktorki Portii de Rossi. Z tej okazji największa amerykańska gwiazda opublikowała zdjęcie z ceremonii.

Ellen DeGeneres od 2004 roku jest w związku z aktorką Portią de Rossi, znaną m.in. z serialu Ally McBeal. DeGeneres i de Rossi pobrały się w sobotę 16 sierpnia 2008 w ogrodzie wspólnego domu w Beverly Hills. Na prywatną ceremonię zaproszono tylko 19 osób! Obecnie mieszkają w Santa Barbara z 4 psami i 3 kotami.

Ellen DeGeneres – zdjęcie ze ślubu

Ellen DeGeneres – zdjęcie ze ślubu

Z okazji ich jedenasten rocznicy ślubu, Ellen podzieliła się z fanami na Instragramie zdjęciem ślubnym. Roześmiane panie młode trzymają się za ręce na czarno-białej fotografii, którą gwiazda podpisała:

Wszystkiego najlepszego Portia! To moje ulubione zdjęcie z najważniejszą dla mnie osobą – napisała.

Nie zabrakło też romantycznego zdjęcia z kolacji.

Zobacz: Wielka radość w TVN-ie! Gwiazda stacji wzięła cichy ślub! Na weselu bawiły się same tuzy dziennikarstwa!

Coming out Ellen DeGeneres

W lutym 1997 roku DeGeneres ogłosiła publicznie w programie The Oprah Winfrey Show, że jest lesbijką. Podobnie zrobiła grana przez nią Ellen Morgan w sitcomie Ellen: wyszła z ukrycia w kwietniu tego samego roku, wyznając orientację seksualną swojej terapeutce, którą grała właśnie Oprah Winfrey. Odcinek z coming out zatytułowany jest The Puppy Episode i był jednym z odcinków o najwyższej oglądalności.

W książce Love, Ellen matka Ellen, Betty DeGeneres, opisała szok, który przeżyła, dowiedziawszy się, że jej córka jest lesbijką. Z czasem stała się jednak jedną z najbardziej wspierających ją osób; jest aktywnym członkiem grupy wsparcia dla rodziców osób homoseksualnych.

Zobacz: Syn polskiego miliardera wziął ślub! Na luksusowym weselu bawiły się same gwiazdy!


Ellen DeGeneres z żoną

Ellen DeGeneres z żoną

Ellen DeGeneres zdjęcia ze ślubu

Ellen DeGeneres zdjęcia ze ślubu

Ślub Ellen DeGeneres

Ślub Ellen DeGeneres

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×