Szukaj

Viola Kołakowska i Edyta Górniak przyłapane w intymnej sytuacji! Tego nie nagrały kamery TVN-u!

Viola Kołakowska i Edyta Górniak Agent Gwiazdy 4

Viola Kołakowska i Edyta Górniak na planie Agenta

Edyta Górniak odchodząc z Agent Gwiazdy 4 swój amulet przekazała Violi Kołakowskiej. O silnej przyjaźni gwiazd świadczy zdjęcie jakim Edyta została pożegnana przez koleżankę z programu.

Edyta Górniak swój udział w Agent Gwiazdy zapamięta na długo. Artystka nie tylko po raz pierwszy skoczyła na linie w przepaść, ale też wzięła udział w wielu zadaniach wymagających od niej przełamania swojego wewnętrznego lęku. Chociaż gwiazda odeszła z programu w drugim odcinku, zdążyła nawiązać cenną przyjaźń z Violą Kołakowską.

O silnej relacji Edyta opowiedziała już jakiś czas temu naszej reporterce:

Bardzo dużo rozmawiałyśmy. Jeśli chodzi o słowo „przyjaźń” to jestem trochę ostrożna, bo to jest piękne słowo, więc jeśli odmierzymy naszą relację w latach to będę mogła powiedzieć, że jesteśmy w pięknej przyjaźni, ale zaprzyjaźniłyśmy się. Z Violą miałyśmy kilka razy takie piękne, szczere rozmowy. Ona jest rzeczywiście taką wrażliwą, uduchowioną osobą pełną przemyśleń. Bardzo uduchowioną.

Jeszcze cieplej o Edycie wypowiedziała się Viola:

To nas obie zaskoczyło. Z Edytą nawiązałyśmy bliższą więź. Myślę, że ona jest po prostu gdzieś ponad bardziej duchową więzią. Rozumiemy się, czujemy się. Może trochę bardziej niż wszyscy inni. Zaskoczyło mnie to, że w takich warunkach, w takim miejscu można spotkać bratnią duszę.

Była partnerka Tomasza Karolaka nie powstrzymała się od emocjonalnego wpisu na temat odejścia Edyty z Agenta. Na Instagramie opublikowała piękne zdjęcie, które o zachodzie słońca na Fuerteventure zrobił Wiktor Mrozik. Do fotografii Viola dołączyła wzruszający komentarz:

Pamiętasz?Dziękuje ze byłaś i ,ze jesteś…Wspaniała! i pokazałaś że stać Cię na wszystko! Love&Energe ! (pisownia oryginalna).

To wspaniałe, że przyjaźń gwiazd przetrwała już tyle tygodni!

Nowa przyjaźń w show-biznesie! Edyta Górniak znalazła bratnią duszę w reality-show. „Czujemy się bardziej niż wszyscy inni” [WIDEO]

Tylko Piotr Schramm liczył się dla Edyty Górniak. Gwiazda u Magdy Mołek zdradziła nieznane historie z ich związku

Szok! Zapłakana Edyta Górniak ZREZYGNOWAŁA z „Agenta”! Razem z nią odeszła jeszcze jedna gwiazda!


Edyta Górniak, Rafał Jonkisz, Viola Kołakowska – Agent Gwiazdy 4

Edyta Górniak, Rafał Jonkisz, Viola Kołakowska – Agent Gwiazdy 4

Edyta Górniak, Rafał Jonkisz, Viola Kołakowska – Agent Gwiazdy 4

Edyta Górniak, Rafał Jonkisz, Viola Kołakowska – Agent Gwiazdy 4

Viola Kołakowska- Agent Gwiazdy 4

Viola Kołakowska- Agent Gwiazdy 4

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×