Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i...

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem!...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!
Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub!...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]
Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla...

Dziś niedziela, 24.03.2019

Viola Kołakowska i Edyta Górniak przyłapane w intymnej sytuacji! Tego nie nagrały kamery TVN-u!
Viola Kołakowska i Edyta Górniak na planie Agenta

Edyta Górniak odchodząc z Agent Gwiazdy 4 swój amulet przekazała Violi Kołakowskiej. O silnej przyjaźni gwiazd świadczy zdjęcie jakim Edyta została pożegnana przez koleżankę z programu.

Edyta Górniak swój udział w Agent Gwiazdy zapamięta na długo. Artystka nie tylko po raz pierwszy skoczyła na linie w przepaść, ale też wzięła udział w wielu zadaniach wymagających od niej przełamania swojego wewnętrznego lęku. Chociaż gwiazda odeszła z programu w drugim odcinku, zdążyła nawiązać cenną przyjaźń z Violą Kołakowską.

O silnej relacji Edyta opowiedziała już jakiś czas temu naszej reporterce:

Bardzo dużo rozmawiałyśmy. Jeśli chodzi o słowo „przyjaźń” to jestem trochę ostrożna, bo to jest piękne słowo, więc jeśli odmierzymy naszą relację w latach to będę mogła powiedzieć, że jesteśmy w pięknej przyjaźni, ale zaprzyjaźniłyśmy się. Z Violą miałyśmy kilka razy takie piękne, szczere rozmowy. Ona jest rzeczywiście taką wrażliwą, uduchowioną osobą pełną przemyśleń. Bardzo uduchowioną.

Jeszcze cieplej o Edycie wypowiedziała się Viola:

To nas obie zaskoczyło. Z Edytą nawiązałyśmy bliższą więź. Myślę, że ona jest po prostu gdzieś ponad bardziej duchową więzią. Rozumiemy się, czujemy się. Może trochę bardziej niż wszyscy inni. Zaskoczyło mnie to, że w takich warunkach, w takim miejscu można spotkać bratnią duszę.

Była partnerka Tomasza Karolaka nie powstrzymała się od emocjonalnego wpisu na temat odejścia Edyty z Agenta. Na Instagramie opublikowała piękne zdjęcie, które o zachodzie słońca na Fuerteventure zrobił Wiktor Mrozik. Do fotografii Viola dołączyła wzruszający komentarz:

Pamiętasz?Dziękuje ze byłaś i ,ze jesteś…Wspaniała! i pokazałaś że stać Cię na wszystko! Love&Energe ! (pisownia oryginalna).

To wspaniałe, że przyjaźń gwiazd przetrwała już tyle tygodni!

Nowa przyjaźń w show-biznesie! Edyta Górniak znalazła bratnią duszę w reality-show. „Czujemy się bardziej niż wszyscy inni” [WIDEO]

Tylko Piotr Schramm liczył się dla Edyty Górniak. Gwiazda u Magdy Mołek zdradziła nieznane historie z ich związku

Szok! Zapłakana Edyta Górniak ZREZYGNOWAŁA z „Agenta”! Razem z nią odeszła jeszcze jedna gwiazda!Czy lubisz muzykę, którą tworzy Edyta Górniak?

×