Szukaj

Edyta Górniak powiedziała “tak”! Tomasz Mazurkiewicz cały w skowronkach ogłosił światu wspaniałą nowinę!

Edyta Górniak od kilku tygodni jest w nowym związku. Jej wybrankiem został Tomasz Mazurkiewicz, a ich relacja szybko zaczęła nabierać rumieńców. Niedawno partner zadał diwie niezwykle ważne pytanie, na które odpowiedziała "tak". Jakie?
Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz podczas prywatnej rozmowy

Edyta Górniak nie miała do tej pory specjalnego szczęścia do mężczyzn. Jej ostatni związek z Mateuszem Zalewskim skończył się nie tylko fiaskiem, ale był również dla gwiazdy dość traumatycznym przeżyciem. I choć zarzekała się, że nie chce więcej miłości do mężczyzny, na jej drodze pojawił się w końcu ten jedyny i właściwy. Tomasz Mazurkiewicz skradł serce pięknej wokalistki, a ich relacja w ciągu kilku tygodni nabrała naprawdę poważnych rumieńców. Sportowiec ma świetny kontakt z synem gwiazdy, Allanem Krupą, a w social mediach nie szczędzą sobie czułości. Są na tyle zaangażowani, że dzielą się z fanami nawet prywatnymi kulisami wspólnego życia.

Niedawno Edyta ucieszyła swojego ukochanego wyrażając zgodę na wspólne spędzenie… Wielkanocy. Tomasz zrelacjonował swoją rozmowę z gwiazdą za pomocą zabawnych screenów z rozmowy wideo:

Motyl, może przyjedziesz na święta nad morze? Jak to nigdy nie byłaś na Wielkanoc nad morzem?? – napisał na zdjęciach wyraźnie rozradowany Tomasz

W rogu mogliśmy zobaczyć roześmianą twarz Edyty, a na kolejnym zdjęciu Mazurkiewicz zdradził, że diwa powiedziała mu “tak”, ale…

Przyjedzie, ale kazała zasłonić – poinformował, tym razem zaklejając twarz Edyty emotikonką przedstawiającą motyla

Zakochani jak para nastolatków… 😉

Zobacz: Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz są parą?! Tylko u nas oficjalny komentarz managera gwiazdy!

Zobacz: Kulisy ognistego romansu Edyty Górniak i przystojnego piłkarza wyszły na jaw! Zaczęło się jak w hollywoodzkiej komedii romantycznej!

Zobacz: Edyta Górniak zrobiła piękne zdjęcie nowemu ukochanemu. Spotykają się dłużej niż myśleliśmy


Twoja ulubiona piosenka Edyty Górniak to…

×