Ale uroczo! Chłopak Edyty Górniak zdecydował się uczcić specjalną okazję pięknym zdjęciem z gwiazdą!

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski świętują pół roku razem

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski świętują pół roku razem

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski świętują pół roku w związku

O nowym związku Edyty Górniak wciąż jest głośno, choć od pierwszych plotek minęło kilka miesięcy. Diwa nie miała do tej pory specjalnego szczęścia do mężczyzn i relacji damsko-męskich. Nieudane związki były prawdziwym cierniem w jej sercu, a po kolejnym zawodzie – przystojny William rozczarował ją naprawdę mocno – gwiazda przysięgała, że nigdy więcej się nie zakocha. Całe szczęście miłość wiedziała lepiej.

Górniak miała wątpliwości, ale – co wyjawiła w rozmowie z Jastrząb Post – nowy związek daje jej nadzieję:

Ja myślę, że się nie przestanę już bać. Kiedyś byłam bardziej ptakiem, że jak przyjdzie miłość, to wspaniale, trzeba się odpowiednio dopasować do tej miłości i tak frunąć z nią. Dzisiaj jestem, nie mogę powiedzieć, zlękniona. Ale naprawdę uczucia i relacja między ludźmi, więź i budowanie tej więzi, dzisiaj znaczą dla mnie jeszcze coś innego niż przez te lata doświadczeń. Nie wiem, czy to jest dobre, czy to jest teraz właściwie. Może ja to wcześniej inaczej robiłam, może gorzej, może jestem dojrzalsza. W każdym razie nie wiem, czy strach jest wskazany w budowaniu relacji, czy to przywraca fajną równowagę, czy może jest jakimś niebezpieczeństwem… to się dowiem.

Choć Mateusz Zalewski jest od niej młodszy, bez wątpienia oboje zaangażowali się w ten związek dokładnie z taką samą mocą. Nie szczędzą sobie czułości, zwłaszcza w social mediach, a choć Górniak nie chce zabierać partnera na salony, widziano ich razem na festiwalu w Sopocie i przy kilku innych okazjach. Poznali się gdy Edyta przechodziła operację kolana, a uczucie dopadło ich niespodziewanie.

Teraz para świętuje szósty miesiąc związku. Z tej okazji Mateusz udostępnił na swoim Instagramie urocze zdjęcie, na którym całuje ukochaną w policzek. Wyglądają na szczęśliwych, więc miejmy nadzieję, że potrwa to jak najdłużej. 😉

Zjawiskowa Edyta Górniak pojawiła się jak anioł na zamkniętym koncercie dla VIP-ów! Wyglądała pięknie jak za dawnych lat!

Rozanielona Edyta Górniak hucznie świętuje 33 urodziny swojego ukochanego Mateusza! Ich romantyczna fotka jest już hitem internetu!

Edyta Górniak bez makijażu i w dresie pod hotelem. Paparazzi przyłapali ją w najmniej spodziewanym momencie


Edyta Górniak i Mateusz Zalewski świętują pół roku razem

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski świętują pół roku razem

Edyta Górniak & Mateusz Zalewski - Urodziny Mateusza

Edyta Górniak & Mateusz Zalewski - Urodziny Mateusza

Edyta Górniak – Dywizjon 303, premiera filmu

Edyta Górniak – Dywizjon 303, premiera filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×