Edyta Górniak pierwszy raz o swojej chorobie. Jest gorzej niż wszyscy myśleli

Edyta Górniak straciła drugą ciążę

Edyta Górniak straciła drugą ciążę

Edyta Górniak o śmierci

Edyta Górniak w programie Magdy Mołek opowiedziała o chorobie i śmierci. Gwiazda zdradziła, że na najgorsze przygotowała nawet swojego syna. Poruszające słowa artystki.

Edyta Górniak ma za sobą ciężki czas. Gwiazda w ostatnim czasie nie tylko rozstała się z partnerem, ale też musiała stawić czoła problemom zdrowotnym. Wycieńczona artystka kilkukrotnie lądowała w szpitalu. Doszło nawet do tego, że zdarzyło się jej myśleć o śmierci. W programie W roli głównej diwa wyznała, że przygotowała Allana na swoje odejście. W razie, gdyby doszło do najgorszego, nastolatek wie, gdzie ulokowane są pieniądze i w jaki sposób nimi zarządzać.

Powracające problemy Edyty ze zdrowiem są prawdopodobnie efektem chronicznego przemęczenia, które daje się gwieździe we znaki. Ostatnio doszło do tak silnego bólu, że Górniak nie pomagały żadne leki, a ona była gotowa na najgorsze:

Myślę o śmierci. Pierwsze myśli zaczęły się, gdy straciłam trochę zdrowia. Bardzo długo chorowałam i ten ból fizyczny dał mi w kość. Dzielnie znoszę turbulencje emocjonalne, ale ból fizyczny jest dla mnie trudny. Przez wiele tygodni nie ustępował. Nie działały leki przeciwbólowe, kroplówki, nic. Usiadłam wtedy z Allanem i powiedziałam mu, ile mamy pieniędzy i gdzie one są. Jak ma postępować, żeby je zdobyć. On wie, że to wszystko jest też w testamencie i wie, że to jego – powiedziała w rozmowie z Magdą Mołek.

Edyta zaczęła poważnie myśleć o przyszłości swojego syna bez niej tuż po wypadku Dariusza Krupy, który będąc pod wpływem kokainy potrącił śmiertelnie kobietę przechodzącą na pasach. W trudnych chwilach Edycie pomaga wiara w Boga, dzięki któremu – jak sama wyznała – „wszystko zaczyna się jej układać”.

Tylko Piotr Schramm liczył się dla Edyty Górniak. Gwiazda u Magdy Mołek zdradziła nieznane historie z ich związku

Viola Kołakowska i Edyta Górniak przyłapane w intymnej sytuacji! Tego nie nagrały kamery TVN-u!

Biały proszek w samochodzie rozbawionej Edyty Górniak! Dariusz Krupa byłby dumny! [WIDEO]


Edyta Górniak w programie Magdy Mołek

Edyta Górniak w programie Magdy Mołek

All-ONS_1063634347-Edyta_Gorniak

19-02-2019 Warszawa Konferencja Agent Gwiazdy fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Edyta Górniak na konferencji Agenta

Edyta Górniak na konferencji Agenta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×