Mąż Joanny Krupy pokazał zdjęcie z kwarantanny, internauci oszaleli na punkcie Ashy. „Minika fantastyczna”

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Douglas Nunes, mąż Joanny Krupy, na Instagramie pokazał urocze zdjęcie z kwarantanny. Mała Asha-Leigh kolejny raz skradła show. Jak na wpis zareagowali internauci?

Joanna Krupa kwarantannę odbywa w Los Angeles, gdzie na co dzień mieszka. Gdy nie musi, nie wychodzi z domu, do czego namawia też swoich obserwujących. Niedawno w mediach społecznościowych umieściła ważny apel, w którym podkreślała, że nie tylko ludzie starsi, ale także młodzi umierają:

To nie jest czas na spotkania ze znajomymi w domu lub na zewnątrz. To czas, aby zostać w domu i być odpowiedzialnym! Nawet jeśli jesteś młody i zdrowy i nie masz żadnych objawów, może ci się to przydarzyć lub możesz być nosicielem i przekazać to komuś innemu. Młodzi ludzie również umierają, nie tylko ci w podeszłym wieku! Rodzice miejcie kontrolę nad swoimi dziećmi i sprawcie, żeby zostali w domu! – napisała w swojej odezwie.

Na co dzień modelce towarzyszą Douglas Nunes, córeczka Asha-Leigh, a także czworonożni przyjaciele. Starają się rodzinnie spędzać czas, o czym regularnie informują fanów, pokazując ciekawe zdjęcia ze swojej codzienności. Tak jak ostatnio, gdy mąż modelki pochwalił się zdjęciem z córką, w opisie zdradzając, ile waży.

Douglas Nunes pokazał nowe zdjęcie z Joanną Krupą i córeczką

Na kolejne zdjęcie uroczej Ashy internauci nie musieli długo czekać. Pojawiło się w sieci w piątkowy wieczór. Korzystając ze słonecznej pogody, Douglas, Joanna, ich córeczka oraz pieski, wyszli na zewnątrz i usiedli na kanapach rozłożonych na tarasie. Nunes postanowił upamiętnić tę chwilę na zdjęciu, czym pochwalił się na Instagramie. Uwagę po raz kolejny przyciągnęła dziewczynka, która zrobiła rozczulającą minę.

Douglas Nunes pokazał nowe zdjęcie córki

Douglas Nunes pokazał nowe zdjęcie córki

O tym, że Asha skradła to zdjęcie, nie mieli wątpliwości internauci, którzy w komentarzach pisali:

  • Urocze zdjęcie, Asha najlepsza.
  • Minka córeczki fantastyczna.
  • Urocza rodzinka, lubię oglądać to zdjęcie.
  • Dwie cudowne dziewczyny.
  • Przepiękne.

Zobacz także: Mąż Joanny Krupy pokazał przesłodkie zdjęcie z córeczką i ostro oberwał od hejtera. Fani oburzeni: „DNO”


Douglas Nunes pokazał nowe zdjęcie córki

Douglas Nunes pokazał nowe zdjęcie córki

Douglas Nunes - nowe zdjęcie Ashy i Joanny Krupy

Douglas Nunes - nowe zdjęcie Ashy i Joanny Krupy

Douglas Nunes z Ashą

Douglas Nunes z Ashą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×