Dorota Szelągowska zdradziła fanom swój sekret. Zwierzeniu towarzyszy seria kompromitujących zdjęć

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska postanowiła zdradzić na Instagramie swój sekret. Podzieliła się także kilkoma kompromitującymi zdjęciami.

Dorota Szelągowska w show-biznesie zaistniała dosyć dawno temu, bo już pod koniec lat 90. jako prowadząca program Rower Błażeja, którego później była wydawcą. Od 2014 roku prowadziła własny program na antenie TVN Style Dorota was urządzi. Dostała też nowy program w stacji TVN Totalne remonty Szelągowskiej. Przyniosły jej one wielką rozpoznawalność.

Udowodniła, że jak nikt potrafi odmieniać wnętrza. Jest mistrzynią w nadawaniu teoretycznie bezużytecznym przedmiotom drugiego życia i udowadnia, że żeby pięknie mieszkać, nie trzeba mieć pękatego portfela. Z jej pomysłów skorzystało już wielu widzów, a bohaterowie jej kolejnych programów są jej wdzięczni za zmiany i polepszenie komfortu życia.

Szelągowska spełnia się zawodowo, ale w życiu prywatnym ma nieco mniej szczęścia. Ma za sobą trzy rozwody. Z pierwszym mężem, za którego wyszła w wieku 20 lat, ma syna Antoniego. W 2013 roku poślubiła Adama Sztabę, z którym oficjalnie zakończyła małżeństwo w 2015 roku. Jej następnym mężem był Michał Wawro, z którym rozwiodła się w 2021 roku.

Obecnie Szelągowska jest znów zakochana, o czym poinformowała podczas wywiadu u Kuby Wojewódzkiego. Magazyn Świat&Ludzie przekazał, że gwiazda i jej nowy partner zdecydowali się razem zamieszkać.

Tymczasem gwiazd TVN nie przestaje realizować zawodowych projektów. W związku z nimi postanowiła zdradzić fanom jeden ze swoich sekretów. To dlatego zawsze wszystko jest perfekcyjne w jej programach.

Dorota Szelągowska zdradziła swój sekret

Dorota Szelągowska zdaje się mieć dobę z gumy. Projektuje, realizuje, a do tego jest też pełnoetatową mamą. Jak ona to robi? Właśnie zdradziła swój sekret. Okazuje się, że jest mistrzem w regeneracji. Może zasnąć dosłownie wszędzie, wykorzystuje każdą minutę na odpoczynek. To dlatego ma tyle energii i rzadko bywa zmęczona.

Dobra, potrafię spać wszędzie. Moje ekipy mają telefony pełne kompromitujących zdjęć – klatki schodowe, kartony, kawek dywanu, sterta kurtek. Wystarczy 5 minut, które uznam za odpowiednie na regenerację i odpadam. Tu macie przykład z wczorajszych nocnych zdjęć w @castoramapolska – i żeby nie było, to były tylko krótkie przerwy techniczne na przestawki światła. Tak, że tak… Magister zasypiania, doktorat z drzemek i profesura z autoregeneracji. Dobranoc #sen #drzemka #sleepyhead

Zwierzenie i zdjęcia, którymi Dorota Szelągowska je zilustrowała, rozbawiły jej fanów. Piszą, że taka umiejętność w dzisiejszej rzeczywistości jest na wagę złota.


Dorota Szelągowska może zasnąć wszędzie

Dorota Szelągowska może zasnąć wszędzie

Dorota Szelągowska może zasnąć wszędzie

Dorota Szelągowska może zasnąć wszędzie

Dorota Szelągowska może zasnąć wszędzie

Dorota Szelągowska może zasnąć wszędzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×