NewsyDorota Szelągowska zdradziła, jak ją poderwać. Oj nie będzie łatwo. Dokładnie opowiedziała, jak to powinno wyglądać

Dorota Szelągowska zdradziła, jak ją poderwać. Oj nie będzie łatwo. Dokładnie opowiedziała, jak to powinno wyglądać

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
Krystyna Miśkiewicz
25.03.2022 08:20, aktualizacja: 25.03.2022 16:12

Dorota Szelągowska to specjalistka od wystroju wnętrz. Karierę w mediach zaczynała jeszcze jako nastolatka. Wówczas współpracowała z TVP, gdzie prowadziła takie programy jak Rower Błażeja, a z czasem Pytanie na śniadanie. Po latach przeniosła się do TVN i zmieniła profesję. Zaczęła prowadzić programy o remontach i szybko okazało się, że jej formaty przypadły widzom do gustu. Zdecydowanie przyciąga przed telewizory sporą widownię i nie raz udowodniła, że niewielkim kosztem można naprawdę odmienić przestrzeń.

Przez lata obecności na ekranie Dorota zyskała sporą liczbę fanów, którzy chętnie śledzą też jej życie prywatne. W tym również sporo się dzieje. Jej pierwszym mężem był aktor Paweł Hartlieb, z którym ma syna Antka. Później przez 11 lat była związana z Adamem Sztabą. Z kompozytorem również zdecydowali się na ślub, jednak jako małżeństwo nie przetrwali nawet dwóch lat. W 2021 rozwiodła się z trzecim mężem Michałem Wawro, z którym doczekała się córeczki, Wandy.

Dorota Szelągowska zdradziła, jak ją poderwać

Dorota ma za sobą spore doświadczenie życiowe, ale jak zdradziła w szczerej rozmowie z Żurnalistą, nie żałuje żadnego ze swoich związków. Z każdego z nich dostała bowiem, coś bardzo cennego.

Wszyscy mężczyźni, których spotkałam w życiu, byli naprawdę fajni. Każdy z nich miał coś bardzo fajnego w sobie i po każdym z nich zostało albo we mnie coś dobrego, albo jakieś fajne dziecko. Naprawdę mam bardzo dużą wdzięczność za te wszystkie związki, w których byłam – powiedziała.

Prezenterka ostatnio udostępniła okienko pytań dla swoich fanów na Instagramie. Byli oni ciekawi, czy szuka kolejnego męża. Jej odpowiedź nie postawiła żadnych złudzeń. Gwiazda stwierdziła, że głównie szuka swojego telefonu. W social mediach gwiazda zdradziła też jak ją poderwać. Okazuje się, że nie jest to łatwe.

To zupełnie bezsensu. Podryw zakłada jakieś podchody i ruchy, a życie jest proste. Albo ludzie się chcą, albo nie. Są siebie ciekawi, a potem coś z tego wynika albo (znów) nie - wyjasniła na Instagramie.

Wygląda na to, że Dorota tym razem zdaje się na los i przeznaczenie i nie da złapać się na żadne podchody. Kolejny partner będzie miał więc bardzo trudne zadanie, jeżeli prezenterka wpadnie mu w oko.

Dorota Szelągowska jest podobna do Katarzyny Grocholi?
Dorota Szelągowska jest podobna do Katarzyny Grocholi?
Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty
Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty
Dorota Szelągowska chwali się swoją stylizacją
Dorota Szelągowska chwali się swoją stylizacją
Dorota Szelągowska z papierosem
Dorota Szelągowska z papierosem
scena z: Dorota Szelągowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Dorota Szelągowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
Dorota Szelągowska świętuje 20. urodziny syna
Dorota Szelągowska świętuje 20. urodziny syna
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także