Wielka miłość nie trwała długo. Przystojny sportowiec bardzo zranił Dorotę Gardias. Gwiazda pierwszy raz o rozstaniu

Dorota Gardias, Dariusz Pachut

Dorota Gardias, Dariusz Pachut

Dorota Gardias i Dariusz Pachut rozstali się! Oficjalnie zabrała głos w tej sprawie w rozmowie z jednym z pism. Zdradziła przyczyny rozstania?

Dorota Gardias od lat pracuje jako prezenterka telewizyjna. Pierwsze kroki na wizji stawiała na antenie TVP3. Później związała karierę z TVN, gdzie prowadzi prognozę pogody. Szybko zgromadziła wokół siebie spore grono fanów. Przyglądają się oni nie tylko jej karierze, ale też życiu prywatnemu. Sporo się w nim dzieje.

Po rozstaniu z Piotrem Bukowieckim samotnie wychowuje ona córkę Hanię. W zeszłym roku obydwie zachorowały na koronawirusa, a dziennikarka wymagała hospitalizacji. W minionych miesiącach było jeszcze gorzej. 41-latka musiała przejść operację wycięcia guza z piersi. Na szczęście jej stan jest dobry.

Gdy zmagała się z problemami zdrowotnymi, w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna, ratownik medyczny i sportowiec Dariusz Pachutktóry bardzo ją wtedy wspierał.

On bardzo mnie wspierał, odwiedzał w szpitalu, był przy mnie w trudnych momentach – zdradziła w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Para często razem podróżowała. W styczniu byli w Szklarskiej Porębie, a w drugim tygodniu marca podbijali Tatry. Niestety już w połowie bieżącego miesiąca z profilu Doroty na Instagramie zniknęły wszystkie zdjęcia z Darkiem. Natychmiast zaczęto spekulować, że ich związek się rozpadł. Niestety pogłoski okazały się zasadne.

Dorota Gardias rozstała się z partnerem. Dlaczego?

Dziennikarze Party postanowili zapytać o tę sytuację samą Dorotę, która potwierdziła, że jej związek dobiegł ku końcowi.

To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany – powiedziała.

Nie chciała przy tym zdradzić szczegółów rozstania i dodała, że teraz skupi się na córce.

Teraz muszę skupić się na mojej córce Hani. Mamy swoje plany. Chcemy razem wyjechać na wędrówkę, bo Hania też złapała górskiego bakcyla – podsumowała.

Rozstanie pary musiało nastąpić krótko po wspólnej wyprawie w Tatry. Czyżby ten wyjazd nie był zbyt udany? Przynajmniej na jego początku zakochani dodawali w sieci zdjęcia i filmy. Na jednym z materiałów było widać nietypowe złudzenie optyczne, które zaobserwowali w górach.

Jesteśmy dzisiaj strasznymi szczęściarzami. Nie tylko dlatego, że możemy być razem w górach, ale też dlatego, że obserwujemy zjawisko, które w atmosferze występuje bardzo, bardzo rzadko. Bardzo wysokie chmury, tam wysoko są kryształki lodu i dzięki temu mamy takie zjawisko optyczne – dwa słońca – Gardias opowiadała o nim fanom.

Liczymy, że Dorota szybko dojdzie do siebie.


Dorota Gardias w górach

Dorota Gardias w górach

Dorota Gardias w górach

Dorota Gardias w górach

Dorota Gardias w górach

Dorota Gardias w górach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×