Wnuki Donalda Trumpa to urodzone gwiazdy! Uśmiechnięty prezydent promuje dzieci syna w social mediach!

Donald Trump z wnukami

Donald Trump z wnukami

Donald Trump pochwalił się zdjęciem z wnukami

Donald Trump pokazał się fanom z zupełnie nowej strony. Prezydent Stanów Zjednoczonych pochwalił się uroczym zdjęciem ze swoimi wnukami. To dzieci Donalda Trumpa Juniora. Jak wyglądają? Internauci byli zachwyceni!

Donald Trump wzbudza bardzo wiele kontrowersji. Gdy okazało się, że wygrał wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych, radość jego zwolenników i niechęć przeciwników dało się dostrzec niemal we wszystkich social mediach. Jako głowa USA dał się poznać jako człowiek z niekonwencjonalnymi pomysłami, ale jaki jest prywatnie?

Rzadko pokazuje się od tej strony, ale wiele wskazuje na to, że Trump – w gruncie rzeczy – jest bardzo rodzinnym człowiekiem. Wystarczy spojrzeć na jego zdjęcie z wnukami, które pojawiło się na Instagramie syna prezydenta, Donalda Trumpa Juniora.

Kai i Donnie spędzili cudowny czas z dziadkiem poprzedniego wieczoru. To dla nich zawsze ogromna radość, móc spędzić z nim trochę czasu, bo w ostatnim czasie nie odwiedza NYC zbyt często – napisał Junior

Aż trudno uwierzyć, że ten szeroko uśmiechnięty człowiek w towarzystwie pary uroczych maluchów to rzeczywiście znany z ciętego języka Donald. Internauci również byli zaskoczeni jego przemianą i, o dziwo, nie żałowali prezydentowi komplementów!

Spodziewaliście się, że ma również taką stronę? 😉

Melania Trump w pstrokatej sukience wymienia czułe spojrzenia z Donaldem. Zachowywali się jak nastolatki!

Szczuplutka jak igła Melania Trump wystroiła się jak Barbie na oficjalne spotkanie. Jej garnitur to hit!

Melania Trump niczym anioł zmierza na mszę do kościoła. Tak pięknego płaszcza dawno nie widzieliśmy!


Donald Trump z wnukami

Donald Trump z wnukami

Melania Trump i Donald Trump na spotkaniu z karaibskimi politykami
President And First Lady Attend Church Services On St. Patrick's Day

United States President Donald J. Trump (R) and First Lady Melania Trump (L) depart after attending services at St. John's Episcopal Church in Washington, DC, USA, 17 March 2019. The Trumps attended church on St. Patrick's Day. CAP/MPI/RS ©RS/MPI/Capital Pictures

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×