Wirtualna Polska

Dom Łukasza Szumowskiego robi ogromne wrażenie. Willa z niesamowitym widokiem

Dom Łukasza Szumowskiego robi ogromne wrażenie. Willa z niesamowitym widokiem

Łukasz Szumowski z żoną Anną

Minister Łukasz Szumowski może pochwalić się niesamowitym domem. Posiadłość polityka liczy aż siedem hektarów. Na jej terenie oprócz willi zbudowanej z drewna znajduje się między innymi ogromny staw z drewnianym pomostem. Ten dom to idealne miejsce do odpoczynku. 

Wirtualna Polska

Łukasz Szumowski od 2018 roku pełni stanowisko ministra zdrowia. Ostatni czas jest dla niego niezwykle trudny. To bowiem na jego barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność w związku z pandemią Covid-19. Od dwóch miesięcy minister pracuje niemal 24 godziny na dobę, a podczas publicznych wystąpień widać po nim ogromne zmęczenie. Sytuacja w Polsce jest aktualnie bardzo dynamiczna, a to wymaga przez Szumowskiego ciągłego trzymania ręki na pulsie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Przez pandemię koronawirusa Szumowski stał się jednym z najpopularniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości, a media zaczęły interesować się nie tylko jego zawodowymi przedsięwzięciami, ale również życiem prywatnym.

Ogromną podporą w tym trudnym czasie jest dla niego żona Ania. Małżonkowie poznali się jeszcze na studiach. Żona Szumowskiego jest anestezjologiem, a oprócz wspólnej drogi zawodowej, połączyła ich również wielka pasja do tańca. Małżonkowie doczekali się aż czwórki dzieci. Wspólnie wychowują trzech synów: Jasia, Stanisława i Stefana, oraz córkę Marysię.

Łukasz Szumowski ma malowniczą posiadłość

W 2014 roku przyszły minister zdecydował się na zakup ogromnej działki o powierzchni aż 7 hektarów. Na zakupionym terenie pozostały stare murowane zabudowania po ich poprzednim właścicielu, a Szumowski zdecydował się na wybudowanie na tym terenie prawdziwej willi. Drewniany dom idealnie wpisuje się w sielski klimat i scenerię przyrody. Dom stoi na skraju Suwalskiego Parku krajobrazowego, a dookoła posiadłości rozciąga się niesamowity widok. Na terenie należącym do ministra zdrowia poza niezwykle urokliwym domem dostrzec można również ogromny staw z drewnianym mostem i przepiękny ogród pełen najróżniejszych drzew.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak donosił magazyn Fakt, tuż przed wejściem do rządu Beaty Szydło minister zdecydował przepisać się posiadłość na swoją żonę Annę. Trzeba przyznać, że willa z dala od aglomeracji i zgiełku miasta jest wprost idealnym miejscem do odpoczynku.

 


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×