Szukaj

Melania Trump nagle zniknęła z dnia na dzień. Już wiadomo, co dzieje się z najpiękniejszą Pierwszą Damą

Melania Trump nagle zniknęła. Dlaczego?

Melania Trump nagle zniknęła. Dlaczego?

Dlaczego Melania Trump nagle zniknęła?

Co dzieje się z Melanią Trump? Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych znienacka zniknęła zupełnie z radaru. Po świętach Bożego Narodzenia i Nowym Roku „rozpłynęła” się w powietrzu i nikt nie widział jej od tamtej pory na żadnym publicznym wystąpieniu czy oficjalnych imprezach. Gdzie podziewa się żona Donalda Trumpa?

Co dzieje się z Melanią Trump? W ostatnich tygodniach w Białym Domu panowała przerażająca wręcz cisza. Wszystko przez polityczną burzę związaną z podziałem głosów dotyczących funduszy na budowę muru, oddzielającego USA od Meksyku. Medialny „chiński mur” między siedzibą prezydenta i resztą świata zakończył się w piątek, ale Pierwszej Damy – ani widu, ani słychu. Podobno ze względu na zamieszanie, straciła część pieniędzy przeznaczonych na swoją świtę i musiała „okroić” własny orszak z 10 do 5 osób. Nikt nie widział jej jednak publicznie od Bożego Narodzenia, a fani zaczęli się naprawdę martwić. Co się dzieje?

Ostatni raz Melania Trump dała znak życia jeszcze przed Nowym Rokiem. Wiele dni temu, wykorzystując swój Instagram, zapowiedziała dalszą pracę nad projektem Be Best.

Moja praca będzie kontynuowana w 2019. Będę walczyć za bezpieczeństwo w sieci, walczyć z nadużywaniem opioidów i wspierać dzieci ze wszystkich stron kraju #BeBest – napisała na swoim profilu, który obserwuje 2,7 miliona osób.

Później ze strony Pierwszej Damy zapadła totalna cisza i nikt nie miał pojęcia co się z nią działo. Chodziły słuchy, że wyjechała na Florydę razem z synem, ale nikt z Białego Domu nie potwierdzi tych pogłosek. Czy nadal jest „zaginiona w akcji”? Na szczęście nie!

Niedawno widziano ją na terenie siedziby prezydenta, gdy przemykała przez ogród w czarnych spodniach, białym płaszcz i z okularami przeciwsłonecznymi na twarzy. Nie wiadomo jednak kiedy powróci do życia publicznego.

Myślicie, że coś się stało czy po prostu chciała odpocząć?

Melania Trump jednym wymownym zdaniem podsumowała swoje dwa lata w Białym Domu! Co na to despotyczny Donald Trump?!

Historia Melanii Trump. Modeling, pieniądze, sława i skandale… Kim była zanim została Pierwszą Damą? [DUŻO ZDJĘĆ]

Szczuplutka Melania Trump w obcisłych spodniach bryluje wśród żołnierzy! W Iraku miała na sobie najmodniejsze buty sezonu


Melania Trump na spotkaniu z żołnierzami w Iraku

Melania Trump na spotkaniu z żołnierzami w Iraku

Melania Trump w skórzanych spodniach wraca z Iraku

Melania Trump w skórzanych spodniach wraca z Iraku

Świąteczny portret Melanii i Donalda Trumpów

Świąteczny portret Melanii i Donalda Trumpów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×