Szukaj

Ruszają „Fakty po południu” z Dianą Rudnik. Wiemy kiedy zobaczymy dziennikarkę na antenie

Fakty po południu z Dianą Rudnik w weekendy

Fakty po południu z Dianą Rudnik w weekendy

Fakty po południu z Dianą Rudnik w weekendy

W TVP nadszedł czas wielkich zmian. Wraz z pojawieniem się nowego prezesa, Jacka Kurskiego, stacja pożegnała kilkunastu czołowych prezenterów i redaktorów. W TVP nie oglądamy już między innymi wieloletnich współpracowników, takich jak: Tomasz Lis, Piotr Kraśko, Hanna Lis, Jacek Tacik, Karolina Lewicka, Joanna Osińska czy Justyna Dobrosz-Oracz. Ich miejsce zajęli nowi, choć niektóre twarze są doskonale znane.

Zobacz: Kolejna dziennikarka wraca do TVP

Ponad miesiąc temu ze stacją TVP Info rozstała się Diana Rudnik. Dziennikarka znana była głównie z prowadzenia Info Poranka. W późniejszym czasie przeszła do redakcji Wiadomości TVP 1. Niestety, nie zabawiła tam długo. Rudnik została zwolniona. Jako pierwsi informowaliśmy, że dziennikarka przejdzie do konkurencji. Tak też się stało. Diana Rudnik będzie prowadzić Fakty po południu emitowane na antenie TVN 24. Dziennikarkę można będzie oglądać w weekendy od 16:00 do 17:30. Zadebiutuje 9 kwietnia.

Przypomnijmy, że do tej pory Fakty po południu były nadawane jedynie od poniedziałku do piątku. W roli gospodarzy niezmiennie Anita Werner i Piotr Marciniak.

Będziecie oglądać Fakty po południu z Dianą Rudnik?

Zobacz: Kolejna dziennikarka odchodzi z TVP Info. To przez Krystynę Pawłowicz? 

Diana Rudnik w TVN 24

Diana Rudnik w TVN 24


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×