Dawid Woliński po wczorajszym pokazie ma pewien problem

Dawid Woliński ma wannę pełną kwiatów

Dawid Woliński ma wannę pełną kwiatów

Dawid Woliński na Instagramie

Wczorajszy wieczór należał do niego. Dawid Woliński zaprezentował swoją najnowszą kolekcję. To wydarzenie ściągnęło tłumy. Gwiazdy chętnie wpadły, aby wesprzeć swojego ulubionego projektanta.

Zobacz: Plejada gwiazd na pokazie Dawida Wolińskiego: Małgorzata Kożuchowska, Maja Bohosiewicz, Zosia Ślotała, Maffashion

Ten wieczór Woliński z pewnością może zaliczyć do udanych. Pochwałom i ciepłym słowom nie było końca. A i kolekcja była jak zawsze wyjątkowa i niepowtarzalna. Dawid nie zawiódł oczekiwań swoich fanów. Emocje dziś już nieco opadły. Projektant dostrzegł jednak, że ma pewien problem. Nie może wziąć kąpieli, ponieważ jego wanna jest zajęta przez dziesiątki przepięknych kwiatów.

No i gdzie ja mam teraz wziąć relaksująca #kąpiel #wanna zajęta #iloveflowers ? dziekuje wszystkim za cudowne kwiaty #wspaniale #amazing #awesom #happy #lucky #love – napisał pod fotografią na Instagramie

Trzeba przyznać, że może to być nieco uciążliwe, ale tak widok jest tak piękny, że zapiera dech w piersiach. Też kochacie kwiaty tak, jak Dawid Woliński?

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska i Małgorzata Socha w podobnych stylizacjach od tego samego projektanta. Wyglądają zjawiskowo! 

Dawid Woliński i jego wanna pełna kwiatów

Dawid Woliński i jego wanna pełna kwiatów

Dawid Woliński ma wannę pełną kwiatów

Dawid Woliński ma wannę pełną kwiatów


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×