Szukaj

Rozwód okazał się ciosem dla portfela Daniela Martyniuka. Znamy wysokość alimentów dla eks żony i córki

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk i Ewelina są już po rozwodzie. Sąd zdecydował również o wysokości alimentów, jakie syn Zenka będzie płacił na rzecz swojej byłej żony i 1,5 rocznej córeczki Laury. 

Daniel Martyniuk od kilku miesięcy jest bohaterem największych obyczajowych skandali w show-biznesie. Wszystko przez jego zamiłowanie do używek i hulaszczego życia, ale przede wszystkim przez zaczepianie innych osób za pomocą social mediów. Mężczyzna jest w konflikcie nawet z kilkoma znanymi gwiazdami. Kilka tygodni temu wyraził swoje zdanie na temat twórczości Kamila Bednarka. Później wdał się w otwarty konflikt z Rafałem Collinsem. Właściciel firmy motoryzacyjnej próbował przemówić 32-latkowi do rozumu. Oczywiście wywołało to ostrą krytykę z jego strony.

W social mediach nie oszczędził także swoich najbliższych. Najbardziej oberwało się jego byłej dziewczynie Faustynie. Publikując informacje na jej temat, syn Zenka przekroczył wszelkie granice i nie przebierał w słowach. Chwilę wcześniej na jego profilu pojawiła się krytyka jednego z lokali weselnych i hotelu, w którym… nigdy nie był. Daniel nie oszczędza nikogo, kto zaszedł mu za skórę. Ostatnio jednak bardzo wszystkich zaskoczył, publikując oficjalne przeprosiny. W krótkim oświadczeniu zaprzeczył swojej krytyce i przeprosił właścicieli hotelu. Później skruszony skandalista postanowił przeprosić swoją byłą dziewczynę i jej rodziców.

Daniel Martyniuk: ile będzie płacił alimentów?

Dzisiaj odbyła się rozprawa rozwodowa Daniela Martyniuka i jego już byłej żony Eweliny. Ich związek udało się zakończyć podczas pierwszego spotkania w sądzie. Żaden z małżonków nie chciał ratować rozpadającego się związku. Synowa poprosiła nawet matkę młodego skandalisty o zeznania w sprawie. Danuta nie zdecydowała się jednak na składanie wyjaśnień przeciwko własnemu dziecku.

Oboje są winni tej sytuacji. Wiem, że Daniel nie jest święty, ale odmówiłam zeznań, bo nie mogłabym zeznawać przeciwko własnemu dziecku – powiedziała w rozmowie z dziennikiem „Super Express”.

Sąd rozwiązał dzisiaj małżeństwo Daniela i Eweliny. Zadecydował również, że nie tylko córce, ale również byłej żonie należą się alimenty. Na rzecz córki syn króla disco-polo będzie musiał płacić na co miesiąc 1,2 tysiąca złotych oraz 2 tysiące na rzecz swojej byłej żony. Portal wp.pl zacytował słowa, które powiedział Daniel tuż po rozwodzie.

Skończyła się moja gehenna. Nareszcie mam już to za sobą. Nie uważam, że przegrałem, bo to nie są duże pieniądze. Chyba się będę odwoływał, bo nie chcę jej dawać żadnych pieniędzy. Czuję się oszukany i złapany na dziecko przez tę cwaną dziewczynę – mówił Daniel.

Ze względu na to, że Daniel nie pracuje, to alimenty, które należą się jego córce oraz żonie prawdopodobnie będzie płacił jego ojciec.


Daniel Martyniuk z żoną Eweliną Golczyńską – ostatnie wspólne zdjęcie przed ślubem

Daniel Martyniuk z żoną Eweliną Golczyńską – ostatnie wspólne zdjęcie przed ślubem

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie żony i córki

Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie żony i córki

Daniel Martyniuk w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę!

Daniel Martyniuk w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę!

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×