Szukaj

Syn Zenka Martyniuka w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę! Zdjęcia mówią wszystko – było bardzo rodzinnie i na bogato!

Odrodzony Daniel Martyniuk w Wielką Niedzielę ochrzcił swoją ukochaną córeczkę Laurę. Syn Zenka Martyniuka pokazał zdjęcia z uroczystości, na jednym z nich pozuje ze swoją ukochaną żoną Eweliną. Małżonkowie już zapomnieli o kryzysie.
Daniel Martyniuk. Chrzciny córki

Daniel Martyniuk. Chrzciny córki

Daniel Martyniuk w ostatnim czasie dostarczył swojej rodzinie wielu ekstremalnych przeżyć. Syn Zenka Martyniuka ma bowiem za sobą wielką awanturę, na skutek której został zatrzymany przez policję. Już niebawem czeka go kolejny proces. Jeszcze przed narodzinami swojego pierwszego dziecka, zbuntowany Daniel zostawił swoją ciężarną żonę, odciął się także od rodziców mieszkających na Podlasiu. Przez jakiś czas zagubiony emocjonalnie 30-latek błąkał się po Polsce, aż po długich przemyśleniach w samotności, postanowił wrócić do rodzinnych stron. Daniel pogodził się z załamanym jego postawą ojcem, jak również odebrał ze szpitala żonę z dzieckiem.

Od tego czasu życie młodego ojca uległo diametralnej zmianie. Daniel Martyniuk, mimo wielkiej przemiany życiowej, nie zaprzestał swojej aktywności na portalach internetowych, dzięki czemu jego fani mogą nadal śledzić najważniejsze wydarzenia z życia niepokornego młodego ojca. Okazało się, że Daniel w Wielkanoc poczuł niebywałą moc rodziny oraz przypływ ojcowskich uczuć, z tej okazji stawiając na chrześcijańskie tradycje ochrzcił swoją śliczną córeczkę Laurę. Syn Martyniuka natychmiast o tym fakcie poinformował internautów na swoim Instastory.

Niepokorny syn króla disco-polo w Wielką Niedzielę ochrzcił córkę. Dodatkowo Daniel pokazał się w eleganckim garniturze u boku pięknej młodej żony Eweliny. Para pozuje z uśmiechem na twarzy, a wszystko wskazuje na to, że ich małżeński kryzys definitywnie został pokonany. Być może wspólne dziecko sprawiło, że oboje starają się odbudować łączące ich relacje.

Zenek Martyniuk z pewnością jest wreszcie dumny z jedynego syna, który jak wzorowy katolik ochrzcił córkę w symbolicznym dniu Zmartwychwstania Pańskiego. Czy wybór terminu uroczystości będzie miał znaczenie na dalsze losy czupurnego Daniela? Mamy taką nadzieję.

Zdjęcia paparazzi z chrzcin córki Daniela i Eweliny Martyniuków znajdziecie na stronie Faktu, link poniżej:

Czy czarne chmury już za nimi? ????

Opublikowany przez FAKT24.pl Niedziela, 21 kwietnia 2019

Zobacz: Jest happy end! Daniel Martyniuk pogodził się z żoną i teściami! Publiczne przeprosiny pokazał na Instagramie!

Zobacz: Daniel Martyniuk z nieprzyzwoicie bogatą mamą przyłapani na zakupach! Buszowali w najdroższych sklepach w Polsce!

Zobacz: Zenek Martyniuk zmienił fryzurę. Świąteczną metamorfozą pochwalił się na Instagramie


Daniel Martyniuk w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę!

Daniel Martyniuk w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę!

Daniel Martyniuk w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę!

Daniel Martyniuk w Wielkanoc ochrzcił swoją córeczkę!

Daniel Martyniuk przeprosił teściów

Daniel Martyniuk przeprosił teściów

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×