Wielka urodzinowa feta u Dagmary Kaźmierskiej. Królowa życia wyprawiła imprezę w cygańskim klimacie [WIDEO]

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska pokazała, jak świętuje 45 urodziny. Królowa życia opublikowała wideo, na którym tańczy w rytm cygańskiej muzyki.

Dagmara Kaźmierska to niekwestionowana królowa życia. Bohaterka popularnego reality-show TTV dała się poznać jako jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Kocha luksus, przepych, błyskotki i swojego syna Conana. Jej błyskotliwe komentarze, w tym często cięte riposty stały się inspiracją dla twórców memów.

Gwiazda Królowych życia na każdym kroku udowadnia, że widzi szklankę do połowy pełną. Jej Instagram to kopalnia nastrajających pozytywnie wpisów, zdjęć i filmów. Tym razem Dagmara pokazała, jak świętuje swoje 45. urodziny, które przypadały na 12 kwietnia.

Dagmara Kaźmierska tańczy w rytm cygańskiego hitu

Kaźmierska wrzuciła krótkie wideo, na którym rozpiera ją energia. Gwiazda reality-show tańczy w rytm cygańskiego hitu, zmysłowo odtwarzając choreografię typową dla tego rodzaju muzyki. Wymachuje rękami i trzęsie biustem, wykrzykując pod nosem energiczne hasła.

Urodzin ciąg dalszy. Radosnej niedzieli Aniołki – napsała Dagmara.

Uwagę przykuwa też wnętrze, w którym Dagmara celebruje swoje święto. Jest to prawdopodobnie mieszkanie jej przyjaciela Bogdana, którego oznaczyła we wpisie. W salonie nie brakuje dużej sofy, stylowego stolika i efektownych dodatków. Widać, że Kaźmierska otacza się ludźmi, którzy tak jak ona kochają luksus.

Post doczekał się wielu reakcji ze strony internautów. Nie zabrakło kolejnej porcji życzeń i komplementów pod adresem solenizantki, do których dołączamy się z ogromną przyjemnością.


Dagmara Kaźmierska skończyła 45. lat

Dagmara Kaźmierska skończyła 45. lat

Dagmara Kaźmierska - od czego była uzależniona?

Dagmara Kaźmierska - od czego była uzależniona?

Dagmara Kaźmierska Królowa Życia

Dagmara Kaźmierska Królowa Życia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×