Szukaj

Królowa życia już nie musi ukrywać swojej miłości. Wszystko wydało się na nagraniu Patryka Vegi

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska jest jedną z gwiazd nowego dzieła Patryka Vegi, Pętla. Królowa życia nie musi już ukrywać miłości. Wszystko wydało się na nowym nagraniu promującym film. 

Dagmara Kaźmierska jeszcze niedawno nie ukrywała, że jest zakochana. W rozmowie z Wirtualną Polską zdradziła, że jej partner jest od niej dwa lata młodszy. Ma mnóstwo atutów, które królowa życia wymieniła niemal jednym tchem:

Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził.

Chociaż gwiazda programu TTV nie dostała pierścionka zaręczynowego, powiedziała, że już planuje ślub. Była przekonana, że to z nim ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Kiedy i gdzie? Na ten temat wypowiadać się nie chciała. Podobnie jak nie była skłonna zdradzić jego tożsamość.

Dagmara Kaźmierska: partner. Patryk Vega zdradza sekret

Od tej wypowiedzi minęło kilka tygodni, a Kaźmierska rzuciła się w wir pracy. Gościła na planie filmu Patryka VegiPętla, gdzie gra u boku m.in. Antka Królikowskiego. Aktor pokazał zdjęcie, na którym pozuje z królową życia. Celebrytka ma bardzo wyrazistą charakteryzację — jej ręka znajduje się w temblaku, na twarzy widać ślady krwi.

Materiały z planu na swoim Instagramie ujawniła także Dagmara. Opublikowała krótki filmik, który pokazuje kulisy pracy: widać niektóre momentu z filmu, wypowiada się gwiazda, a także aktorzy. W opisie opowiedziała o emocjach, które jej towarzyszyły:

Wspaniali ludzie pełni radości i sympatii. Dalecy od zadzierania nosa jak co poniektóre GWIAZDY nad naszym polskim, filmowym niebem. Kochani PĘTLA. Nowy film Patryka Vegi będzie prawdziwym SZTOSEM – podkreślała Kaźmierska.

W trakcie trwania materiału wydał się jeszcze jeden sekret. Dagmara Kaźmierska znów jest singielką, o czym poinformował Patryk Vega:

Mogę wam zdradzić, że aktualnie nie ma chłopaka — mówił reżyser na temat królowej życia.

Spodziewaliście się takich rewelacji?


Patryk Vega o chłopaku Dagmary Kaźmierskiej

Patryk Vega o chłopaku Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska i Antek Królikowski

Dagmara Kaźmierska i Antek Królikowski

Dagmara Kaźmierska z maseczką na twarzy

Dagmara Kaźmierska z maseczką na twarzy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×