Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i...

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!
Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną...

Dziś czwartek, 21.06.2018

Była dziewczyna księcia Harry’ego odważnie skomentowała jego ślub z Meghan Markle! Będzie skandal?

Cressida Bonas o ślubie Harry i Meghan


Cressida Bonas skomentowała ślub księcia Harry’ego

Na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego nie brakowało gwiazd, celebrytów i członków rodziny królewskiej, ale nie zabrakło również gości, których obecność była ogromnym zaskoczeniem dla fanów monarchii. Mowa oczywiście o byłych dziewczynach młodszego z synów księżnej Diany, które również zostały zaproszone na ceremonię.

Cressida Bonas, z którą książę Harry spotykał się przez prawie trzy lata, skomentowała królewskie wesele w magazynie The Spectator, wygląda jednak na to, że bardziej od wydarzenia, w którym brała udział, martwił ją dobór garderoby:

Przyjaciele zaczynają się żenić, co oznacza, że pojawiają się dylematy związane z brytyjskimi „stroikami”. Kapelusze. Dlaczego uważam kapelusze za podchwytliwe? Trudno się je nosi, ciężko na nie patrzeć, a szczególnie podstępne są dla biednych dusz, którym przyjdzie siedzieć za właścicielką szczególnie okazałego kapelusza. Przez większość czasu unikam takich ozdób. To niestety potrafi wywołać pełne dezaprobaty spojrzenia ze strony starszych osób. W zeszłym tygodniu brałam udział w królewskim weselu. Zaproszenie mówiło wyraźnie, że goście muszą mieć kapelusze. Ups. Starałam się wybrać model z małą ilością piór – i mogę mieć tylko nadzieję, że wyglądałam dobrze – wyznała.

Cressida nie była jedyną byłą partnerką księcia, którą zaproszono na ślub. Pojawiła się również słynna Chelsy Davy, z którą książę spotykał się przez siedem lat. Zapraszanie nie jednej, ale dwóch swoich eks dziewczyn mogło nie być najlepszym pomysłem, ale ostatecznie obyło się bez obyczajowego skandalu. Pozostaje tylko pytanie – po co, u licha, w ogóle je zaprosił?

Dwie byłe dziewczyny Harry’ego pojawiły się na ślubie księcia z Meghan Markle! Jedna z nich była szczególnie rozczarowana!

Meghan Markle w sukni ślubnej oczarowała cały świat! Wybór projektanta zaskoczył wszystkich! [DUŻO ZDJĘĆ]

Wpadka na książęcym ślubie podczas przysięgi! Meghan Markle wybrnęła z niej mistrzowsko [WIDEO]

Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?Komentarzy: 4


Gutek62 | 26 maja 2018, 06:46

Wyglądali cudnie i TAKIEGO im życzę życia????


Gość | 25 maja 2018, 17:17

A ja zycze im szczescia i milosci ktora przetrwa wszystko


Gość | 25 maja 2018, 14:09

Rozwódka w białej sukni i w welonie, heretycki duchowny udzielający ślubu w kościele babci Elżbiety II. Faktycznie jest się czym podniecać.


Ula | 25 maja 2018, 12:04

Może czuję do nich jeszcze miętę przez rumianek ☺ Albo Harry pójdzie w ślady tatuśka i będzie miał i żonę i kochankę ????


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×