Córka Konrada Piaseckiego odpowiada na oszczerstwa Krystyny Pawłowicz.

Mola Piasecka do Pawłowicz na facebooku

Mola Piasecka do Pawłowicz na facebooku

Mola Piasecka staje w obronie ojca

Krystyna Pawłowicz obcesowo zaatakowała Konrada Piaseckiego, zarzucając dziennikarzowi, że bije żonę i dzieci.

Dziennikarz podpadł posłance PIS-u tym, że na swoim Twitterze udostępnił jej wpis, w którym nazwała emerytów „darmozjadkami”.

Najpierw posłance odpowiedział Piasecki, który rozważa pozwanie jej do sądu. Teraz głos zabrała córka dziennikarza Mola Piasecka, która apeluje do posłanki, aby usunęła kontrowersyjny post:

W zamieszczonym wczoraj, facebookowym wpisie, Pani Krystyna Pawłowicz w sposób wyjątkowo niestosowny zarzuca mojemu tacie – Konradowi Piaseckiemu przemoc w stosunku do rodziny. Tym samym miesza prywatne życie mojej rodziny z polityczno-dziennikarskim sporem. Jest to wyjątkowo raniące i oburzające zachowanie. Pogodziłam się z setkami, również negatywnych komentarzy dotyczących mojego Taty, które są zamieszczane w internecie każdego dnia – rozumiem z czym wiąże się bycie osobą publiczną – jednak nigdy nie zgodzę się na angażowanie w to mnie, mojej siostry oraz mamy. Nie chcę odnosić się do samej treści wpisu która jest absurdalna i absolutnie nie na miejscu, apeluję jednak o natychmiastowe usunięcie go i o nie mieszanie mojej rodziny ani rodzin innych osób publicznych w swoje wypowiedzi.

Posłanka Pawłowicz jak na razie nie skomentowała tych słów, a wpisu o Piaseckim nie skasowała.

Zobacz: Krystyna Pawłowicz o znanym polskim dziennikarzu: „Bije żonę i dzieci”

 

Mola Piasecka staje w obronie ojca

Mola Piasecka staje w obronie ojca

Ludzka twarz Krystyny Pawłowicz

Mola Piasecka do Krystyny Pawłowicz


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×