Ogromne zmiany w życiu ciężko chorej córki Katarzyny Dowbor. Podjęła przełomową decyzję

Katarzyna Dowbor martwi się o córkę

Katarzyna Dowbor martwi się o córkę

Życie nie rozpieszcza ostatnio Katarzyny Dowbor. Jedna z najbardziej lubianych gwiazd w polskim show-biznesie od lat zmaga się z nadczynnością tarczycy, a jakby tego było mało, jej córka, Maria Baczyńska, dokłada jej kolejnych zmartwień. Uzdolniona, śliczna dziewczyna, która w tym roku odebrała świadectwo dojrzałości i od października zacznie studia, wywinęła mamie niezły numer. Jaki?

Okazuje się, że Maria złożyła dokumenty do kilkunastu… brytyjskich szkół. Nie zamierza edukować się w Polsce – woli spakować manatki i uciec za granicę, podobnie jak córka Kingi RusinIga Lis, która już niedługo rozpocznie naukę w Londynie. W przeciwieństwie do swojej rówieśniczki, Maria nie zamierza jednak studiować w dużym mieście.

Zamiast snobistycznego, słynnego uniwersytetu, wybrała dla siebie szkołę w małym miasteczku. Dla Dowbor to oczywiście powód do ogromnej dumy, ale według Rewii, rozłąka z córką przysparza jej samych nerwów. I nie chodzi wcale o pieniądze, bo ojciec Marii obiecał zająć się kosztami. Jest redaktorem naczelnym Polityki, więc koszta edukacji córki nie są dla niego wyzwaniem. Katarzyna denerwuje się zdrowiem swojego najmłodszego dziecka.

Na co choruje córka Katarzyny Dowbor?

Maria boryka się z kłopotami zdrowotnymi, które dają jej się we znaki od kilku lat. Ma niewiarygodnie niski poziom cukru w organizmie. W szkole średniej zdarzały jej się omdlenia, których lekarze długo nie potrafili wyjaśnić. Na szczęście szybkie leczenie sprawiło, że nie musi przyjmować leków do końca życia – musi za to dbać o dietę, ale który student to robi?

Nic dziwnego, że Dowbor martwi się o córkę.

Uradowany Maciej Dowbor dogryza zmordowanemu Jarkowi Bieniukowi: „Bo wiesz Jarek co się mówi?”

Maciej Dowbor niemal otarł się o śmierć! Jego nieodpowiedzialne zachowanie prawie skończyło się dramatem!

Katarzyna Dowbor szuka partnera na życie. Jakie wymagania musi spełnić kandydat?


Katarzyna Dowbor - TeleKamery 2014

Katarzyna Dowbor - TeleKamery 2014

Katarzyna Dowbor doświadczyła przemocy domowej

Katarzyna Dowbor doświadczyła przemocy domowej

Katarzyna Dowbor - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Katarzyna Dowbor - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×