Wirtualna Polska

Co się dzieje u Lewandowskich? Fani doszukują się niepokojących sygnałów

Co się dzieje u Lewandowskich? Fani doszukują się niepokojących sygnałów

Anna i Robert Lewandowscy

Lewandowscy przechodzą trudniejsze chwile? Co chwilę słychać było takie plotki, oni udowadniali jednak, że są coraz silniejsi razem. Teraz fani doszukują się nowych sygnałów, że coś jest nie tak. I trudno przejść obojętnie wobec tego, co się dzieje. Czy to tylko zbieg okoliczności, czy rzeczywiście w ich związku coś się psuje?

Wirtualna Polska

Anna i Robert Lewandowscy świętowali ostatnio dziesiątą rocznicę ślubu, którą uczcili piękną ceremonią w Toskanii. Są też rodzicami dwóch uroczych córeczek. Czy w ich związku rzeczywiście coś się psuje, czy to tylko plotki wyssane z palca?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Lewandowscy zawsze się wspierali

Anna i Robert zawsze uchodzili za wzorowe małżeństwo. Nie prali publicznie brudów, na zewnątrz pokazywali, jak bardzo są ze sobą szczęśliwi. Ich miłość była widoczna jak na widelcu.

Uczucie, jakim darzyli się Lewandowscy obejmowało nie tylko sferę prywatną, ale także zawodową. Ich nazwisko to marka, nie tylko Roberta, ale także Ani. Piłkarz zawsze mógł liczyć na wsparcie swojej żony, która kibicowała mu, gdy grał. On także zawsze podkreślał, że jest dumny z jej dokonań i wspierał ją w każdym działaniu, które powiększało jej imperium.

Co się dzieje u Lewandowskich?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Fani pary wyłapali, że w ostatnim czasie mnożą się sytuacje, w których Ania i Robert znajdują się daleko od siebie. Podczas ostatnich meczy nie było żony piłkarza na trybunach. Robert nie mógł liczyć zatem na jej wsparcie. Anna świętowała bowiem swoje 35. urodziny.

Wszystkiego najlepszego dla tej pięknej Polki […] Nie minął nawet rok, a ja nie jestem już w stanie zliczyć wszystkich przeżyć, których razem doświadczyliśmy. Bez wątpienia czeka nas ich jeszcze wiele — napisał Soler, z którym Anna tańczy Bachatę, a który spędził z nią dzień urodzin.

Ten wpis zastanowił internautów, którzy zauważyli, że tancerz był też z Lewandowską podczas wakacji na Dominikanie. Nie było jednak wtedy z nimi Roberta. Choć Anna ma w zwyczaju częstować swoich fanów zdjęciami z różnych miejsc, które odwiedza, niedawno zniknęła z sieci na niemal dwa tygodnie. Po powrocie wytłumaczyła, że była po prostu na wakacjach. To również dało internautom do myślenia, bo celebrytka zachowała się zupełnie inaczej niż zwykle.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Lewandowscy nie noszą obrączek – często są widziani bez tego elementu biżuterii na palcach. Tak było, między innymi, podczas ostatniego wywiadu Roberta, a także podczas jego wizyty w restauracji, w październiku 2022. Ania także nie założyła obrączki w sierpniu i wrześniu 2022, gdy była widziana na stadionie Barcelony. Obydwoje nie mieli ich podczas festiwalu w Cannes. Czy to zwykłe roztargnienie, brak przywiązania do symboliki złotego krążka, a może po prostu znak, że w ich związku nie dzieje się najlepiej?

  • Szczerze mówiąc, na początku się śmialiśmy, ale wtedy nie sądziłem, że coś może być na rzeczy, ale z biegiem czasu jestem coraz bardziej przekonany, że u popularnych Lewandowskich coś się stało – przekazał jeden z internautów na platformie X.
  • Wyszłoby mega słabo, że Pani Ania stając się popularną i bogatą odejdzie od Roberta, a taka ładna para była, amerykańska, szkoda.
  • Katalonia za mocno weszła Ani?
Wirtualna Polska

Takich komentarzy jest znacznie więcej i mnożą się po kolejnych postach Lewandowskich w sieci.

Co wy na to? To zwykłe plotki, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy?

Robert i Anna Lewandowscy

Robert i Anna Lewandowscy

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Anna Lewandowska (AKPA)

Anna Lewandowska (AKPA)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×