Chrzest Lilibet. Lista gości robi wrażenie. Nazwiska jak na Oscarach

Lista gości - chrzest Lilibet

Lista gości - chrzest Lilibet

Chrzest Lilibet. Lista gości z uroczystości, jaka miała miejsce w domu Meghan i Harry'ego w Kalifornii ujawniona. Kto uświetnił ten dzień swoją obecnością?

Młody książę Archie Sussex – jak go teraz oficjalnie można nazywać, po tym, jak jego rodzice uznali, że ich dzieci będą korzystać z tytułów – został ochrzczony przez arcybiskupa Kościoła anglikańskiego w prywatnej kaplicy zamku Windsor, w otoczeniu przyszłych królów i królowych oraz w tysiącletniej tradycji. Tymczasem jego młodsza siostra Lilibet nie miała królewskiego chrztu, tylko dużo bardziej kameralny, który odbył się w zeszły weekend w domu jej rodziców w Kalifornii.

Właśnie wyciekła lista gości, a tam nazwiska jak na Oscarach.

Chrzest Lilibet. Lista gości

Nie pojawili się członkowie rodziny królewskiej, którzy według źródeł z otoczenia Sussexów zostali zaproszeni. Król Karol, królowa małżonka Camilla oraz książę i księżna Walii mimo to nie przybyli, co później tłumaczono tym, że są bardzo zajęci przygotowaniami do koronacji.

Prawie 2-letnia Lilibet została ochrzczona w piątek 3 marca przez wielebnego Johna Taylora w posiadłości Harry’ego i Meghan w Montecito w ogrodzie z widokiem na Ocean Spokojny. Informator New Idea mówił:

Był mroźny, ale słoneczny zimowy dzień.

Ojciec chrzestny Lili, hollywoodzki aktor i producent, Tyler Perry – który przyjął tę rolę pod warunkiem, że chrzciny nie odbędą się w Wielkiej Brytanii – przybył na ceremonię, wraz z innymi znanymi twarzami, w tym gwiazdami talk-show Ellen DeGeneres i Oprah Winfrey.

To było cudowne wydarzenie – mówi źródło – Były przysmaki i zabawy dla dzieci. Panowała wspaniała atmosfera, mimo że było dosyć kameralnie. Archie, który ma już 3 lata był bardzo grzeczny.

Na uroczystości nie zabrakło też mamy Meghan, Dorii Ragland i grupy ich amerykańskich przyjaciół.

Dlaczego na chrzcie Lilibet nie pojawili się Kate, William i Karol III?

Jak już wspominaliśmy, kilka źródeł potwierdza, że Kate, William i król Karol III z małżonka otrzymali zaproszenia. Niestety dla członków rodziny królewskiej wpłynęły one za późno, bo tu ważne jest najlepiej kilkumiesięczne wyprzedzenie – czego Sussexowie byliby świadomi.

Nie chodzi o to, że nie chcieli uczestniczyć, po prostu nie mogli. A sugerowanie, że jest inaczej, jest niesprawiedliwe – mówi informator New Idea.

W zeszłym tygodniu, kiedy Sussexowie ujawnili, że będą używać tytułów w stosunku do Archiego i Lili, do czego mają prawo, biorąc pod uwagę, że są wnukami monarchy w linii męskiej, wywołało to falę wstrząsów w pałacu. Karol jest zachwycony i napisał nawet list do wnuczki.

To była nieoczekiwana decyzja, biorąc pod uwagę, że Sussexowie od 2020 roku publicznie odrzucają wszystko, co ma związek z rodziną królewską – mówi źródło – Niemniej król popiera ich wybór. Niezależnie od tego, co dzieje się między nim a Harrym, Karol jest zachwycony, że Lilibet będzie znana jako księżniczka.

Pałac Buckingham potwierdził, że zaktualizuje linię sukcesji na swojej stronie internetowej, aby uwzględnić nowe tytuły Archiego i Lili, ale zrobi to we właściwym czasie.


Chrzest Lilibet - lista gości

Chrzest Lilibet - lista gości

Meghan i Lilibet

Meghan i Lilibet

Meghan i Lilibet

Meghan i Lilibet

Komentarze

 • Gość zdrowo myśląca pisze:

  Jako dziecko jest bardzo brzydka oby nie była potem ale chyba będzie

 • Gość pisze:

  No to gdzie ta lista jak z Oskarow? Bo dwie podstarzałe dawno skompromitowane tokszolkinie to chyba nie to?

 • Gość pisze:

  dobrze że ruda inaczej byłaby czarna, jak dorosną to poczytają o penisie tatusia ,człowieka bez honoru

  • Gość pisze:

   A dziadunio to Honor ma ? Żonę z dziećmi zostawiał i do kochanki leciał, nadaje się na króla jak wół do karety, tak samo jak jego kochanka! A wam nic do tego jak chcą żyć, Afrodyty i Apolle 😁

 • Gość Toja pisze:

  Ciekawe czy choć jeden z gości lubi ich tak naprawdę,wyłączając matkę Meghan.

  • Gość pisze:

   Dzieci są tylko dziećmi z brzydkiego kaczątka wyrasta piękny łabędź.Dziewczynka jest śliczna zdjęcia tego nie oddają.Życzę im dużo szczęścia.Nienawisć tu jest nie potrzebna.

 • Gość pisze:

  to oni się odcieli od rodziny, nie chcą pełnić obowiązków chcą żyć po swojemu w Ameryce ale tytuły i profity chcą zachować….

  • GośćmEa pisze:

   Ależ oni się nie odcięli od rodziny to rodzina z wysokim ego odcięła się od nich.Oni chcą żyć po swojemu ,, żyj i daj innym żyć,,Harry ma żal do tej rodziny i wolno mu było wyrazić swoje uczucia ,zdanie.Wystosował do rodziny apel że bardzo cierpiał z powodu tej rodziny,a ona zamiast go wesprzeć to podeptała te desperackie uczucia Harrego.Harry to dobry człowiek w przeciwieństwie do swojego brata.ktory jest mściwy, zachłanny,zawzięty,nietolerancyjny.Jak taki człowiek może kiedyś zostać królem.Nie umie żyć w zgodzie z bratem,nie umie wypracować kompromisu,oficjalnie dyskryminuje brata i swoich bratanków.To zły człowiek.On zawsze będzie dzielił a nie łaczył.A swoją drogą Kate nie jest nic lepsza od niego,bo ona też dużo namieszała w tej rodzinie z zazdrości o Megan

  • Gość pisze:

   Naucz się pisać poprawnie, jesteś nieukiem jak wszyscy fani HM.
   Oczywiście, że się odcieli, skoro szkaluja rodzinę.
   Harry to idiota, ale skoro przedkłada zezowata loche z jachtów ponad rodzinę to jego problem.
   Will usiłował mu tylko wybić z głowy ten niepotrzebny i kompromitujacy BRF związek podobnie zresztą jak przyjaciele rudego.
   Jakoś nie było problemów dopóki się nie pojawiła meg, jak Harry ja wykopie i przeprosi brata to znów będzie ok.
   Kate nie mieszala ani nie była zazdrosna o zezowata pokrake, nie konfabuluj, po meg jest sklocona z każdym

  • Melllee pisze:

   „Jakoś nie było problemów dopóki się nie pojawiła meg”,” jak Harry ja wykopie i przeprosi brata to znów będzie ok.”
   No nie bylo, bo Harry robil to co mu dyktowali, ewentualnie nie wychylal sie za bardzo. Ale gdy pojawila sie Meghan to zawrzało. Najpierw porwala swiat i prasę, byla duzo ladniejsza od Kate, lepiej się ubierała, ciekawsza, pracowita, pelna energii. Kate przy niej doslownie i w przenosni wypadala blado na kazdym polu. Byla zazdrosna i zła jak diabli, trzeba bylo obserwować ją dobrze wtedy jakie miala miny na zdjeciach i nagraniach. Jak zlosliwie nabijala sie z Camillą , jak w trakcie slubu wysmiewali się z kazania, zresztą nie tylko ona, ale reszta kobiet. Ciekawe, ze to wlasnie kobiety sie smialy z kazania a mezczyzni jakos siedzieli spokojnie. Zazdrość kobieca moja droga. I nie pisz o tej pieknej księżnej w tak ohydnych slowach. Do piet jej nie siegasz. To pewne, a za takie pomówienia mozesz stanąć kiedys przed sądem. Sama jestes zazdrosna i zalewa cie krew, nie wiedziec czemu. czegos ci w zyciu brakuje co ma ksiezna Meghan? Chyba tak 🙂

  • Gość pisze:

   W związku z tym że zamieszkali w Ameryce nie nie jają żadnych profitów .

 • Gość pisze:

  Ellen i Oprah już dawno się skompromitowały.

 • GośAnia pisze:

  You Biutifuoll Princess

 • Gość pisze:

  Kasa się przyda

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×