Tak dziś wygląda chłopak z dredami z „Freestyler”. Skończył 36 lat i za nic nie przypomina siebie z teledysku

Marlo Snellman

Marlo Snellman

Bomfunk MC's 21 lat temu wylansował utwór Freestyler, który był absolutnym hitem. Charakterystyczny chłopak z dredami, który wystąpił w teledysku, miał wówczas 15 lat. Jak dziś wygląda Marlo Snellman?

W roku 2000 Freestyler Bomfunk MC’s był najlepiej sprzedającym się singlem na świecie. Dziś trudno w to uwierzyć, ale każdy, kto był świadomym odbiorcą muzyki 21 lat temu, z pewnością doskonale pamięta ten numer. Duże wrażenie robił wówczas teledysk, w którym młody chłopak w dredach miał możliwość zatrzymywania i przewijania czasu.

W klipie na helsińskiej stacji metra w Hakaniemi wystąpił wówczas 15-letni Marlo Snellman. Wtedy pracował w modelingu, a jego menadżerką była jego mama – Laila, która urodziła się w 1956 roku w Warszawie.

Piosenka szybko stała się hitem, a chłopak zyskał ogromną popularność. Marlo został gwiazdą jednego teledysku. Przez następne lata rozkręcał swoją karierę w show-biznesie, a przez jakiś czas zajmował się muzyką elektroniczną i próbował swoich sił jako DJ, występując głównie w klubach w Grecji, na Ibizie czy w Skandynawii. W sieci znany jest jego utwór Dust oraz album Kyseesh.

Minęły ponad dwie dekady. Czy obecnie zajmuje się chłopak z teledysku Freestyler i jak wygląda?

Chłopak z teledysku Freestyler. Jak wygląda obecnie Marlo Snellman. Czym się zajmuje?

Gwiazdą teledysku fińskiej grupy Bomfunk MC’s był młody chłopak z dredami. Jak dziś wygląda? Marlo Snellam bardzo się zmienił i jest nie do poznania. Pracuje jako szef kuchni w paryskiej restauracji, ale to nie jest jedyna jego pasja. 36-latek uwielbia spędzać czas na wędkowaniu.

Jego profil na Instagramie obfituje w zdjęcia, które są wyrazem zainteresowań Marlo. Tych z kulinariami jest zdecydowanie najwięcej. Są też takie z połowów, jak i inspirowane muzyką.

A jak wygląda Marlo? Snellman pozbył się dredów, nosi klasyczną fryzurę. Na niektórych kadrach pojawia się z wąsem. Jedno jest pewne – jest nie do poznania. Zajrzyjcie do galerii.

Poniżej przypominamy teledysk Freestyler Bomfunk MC’s.


Marlo Snellamn w teledysku Freestyler

Marlo Snellamn w teledysku Freestyler

Marlo Snellamn w teledysku Freestyler

Marlo Snellamn w teledysku Freestyler

Marlo Snellman

Marlo Snellman

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf najlepsza finska piosnka z dredami lepiej jak widac nawet jedna reklama metra moźe ustawić człowieka na całe źycie tylko najpierw trzeba miec metro dobrze źe mamy zakópane ale nawet w czechach tego nie grają dlatego safri duo di sento pani sanah i pani węgiel troche jezyków nie zaskodz4 i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×