Szukaj

Nie żyje gwiazda “Sanatorium miłości”. Miliony widzów w żałobie

Cezary Mocek z Sanatorium miłości nie żyje

Cezary Mocek nie żyje. Zmarła gwiazda programu Sanatorium miłości. Miał 67 lat.

Cezary Mocek z Sanatorium miłości nie żyje. Informację o śmierci mężczyzny przekazano na oficjalnym fanpage’u programu na Facebooku.

Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas, w wyniku nagłej choroby, Cezarego Mocka, jednego z dwunastu uczestników programu „Sanatorium Miłości”. Cezary na każdym kroku udowadniał, jak był wyjątkowym i niepowtarzalnym człowiekiem. Szczerym, bezpośrednim, niezwykle ujmującym. To ktoś, kogo trudno było nie obdarzyć sympatią od pierwszej chwili, pierwszego spotkania. Cezary potrafił oczarować nie tylko swoich partnerów z programu, ale też jego ekipę oraz wszystkich tych, którzy mieli przyjemność i zaszczyt się z nim spotkać. Dzisiaj ból i smutek towarzyszy nam wszystkim. Odszedł ktoś, kto na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach. Dobranoc Cezary…

Wpis został zilustrowany czarno-białym zdjęciem pana Cezarego, do którego dołączono jego cytat, który zyskał ogromną popularność wśród internautów po emisji jednego z odcinków:

Bać się miłości to tak, jakby bał się człowiek życia…

Gwiazdę emitowanego obecnie hitu TVP pożegnała Marta Manowska:

Czaruś. Kochanie. Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi jakich w życiu poznałam. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, dowcipny jak nikt. Kopalnia wiedzy, doświadczeń, pomysłów i anegdot. Ale przede wszystkim byłeś wrażliwym, dobrym i pięknym człowiekiem. Mój telefon jest pełen wiadomości i pięknych sentencji od Ciebie. Tak bardzo wierzyłeś w miłość. „Jakby człowiek bal się miłości, to jakby bal się żyć” Kocham Cię. Twoja Martynka.

Pan Cezary zyskał ogromną sympatię widzów już po emisji pierwszego odcinka. Mocek rozbrajał uczestników i producentów swoją szczerością, chętnie opowiadał o relacjach z kobietami i problemach zdrowotnych, które objawiały się m.in. podczas grupowego tańca.

Nic więc dziwnego, że wiadomość o jego śmierci była ciosem dla fanów programu, którzy niemal natychmiast zaczęli zalewać wpis kondolencjami:

  • O mój Boże. Przykra wiadomość. Miał piękną końcówkę życia, w programie przełamywał swoje słabości
  • Człowiek, który swoimi czynami inspirował do robienia rzeczy, których się boi
  • Smutna wiadomość. Taka szkoda. Zawsze czekałam co ty razem Pan Cezary powie śmiesznego
  • Walczył do końca o szczęście. Odpoczywaj w spokoju

Mężczyzna miał 67 lat.

Z niewypowiedzianym żalem chcielibyśmy poinformować o odejściu od nas, w wyniku nagłej choroby, Cezarego Mocka, jednego…

Opublikowany przez Sanatorium miłości TVP Środa, 20 lutego 2019

Kim był Cezary Mocek?

Cezary Mocek od 11 lat był wdowcem. Przychodząc do programu marzył o miłości mając nadzieję, że jeszcze ją znajdzie. W wolnym czasie uwielbiał tańczyć. Do tego stopnia, że zrobił nawet kurs tańca towarzyskiego. Często słuchał muzyki, a w gronie jego zainteresowania był przede wszystkim rock.

O czym jest program Sanatorium miłości?

Sanatorium miłości to produkcja Telewizji Polskiej, która jest czymś nowym na polskiej antenie. Chociaż w telewizji emitowanych jest wiele programów randkowych jest to pierwszy, w którym nowych znajomości szukają seniorzy.

Kilka tygodni temu dwunastu uczestników pojawiło się w Ustroniu, które na czas kręcenia relaity-show stało się stolicą miłości dla seniorów. Program prowadzony jest przez Martę Manowską. Show cieszy się sporą sympatią widzów – średnio ogląda go 4 miliony widzów.

Małgosia z Rolnik szuka żony opowiada o kebabach i zachwyca ciążowym brzuszkiem na Instagramie!

Marta Manowska zmienia się jak kameleon! Blond gwiazda TVP wygląda jak ognista Katarzyna Dowbor!

Skandal w „Sanatorium miłości”! Seksowna uczestniczka show TVP to podstawiona aktorka! Widzowie zostali oszukani?!


Lubisz oglądać programy rozrywkowe?

×