Cezary i Edyta Pazurowie świętują 13. rocznicę ślubu pod kołdrą! Pokazali zdjęcie i pierwszy raz upublicznili ślubną sesję

Cezary Pazura i Edyta Pazura

Cezary Pazura i Edyta Pazura

Cezary Pazura i jego żona Edyta świętują 13. rocznicę ślubu. Zakochani podzielili się z fanami planami na ten ważny dzień i pokazali zdjęcia spod kołdry. Co będą robili?

Cezary Pazura 15 lat temu poznał swoją przyszła żonę Edytę. Uwielbiany polski aktor miał już wówczas za sobą dwa nieudane małżeństwa i niewiele osób wróżyło mu szczęśliwą przyszłość u boku kolejnej partnerki. Tym bardziej że zakochanych dzieli spora różnica wieku. Szybko jednak udowodnili, że to jedynie liczba, a prawdziwe uczucie nie mieści się w żadnych ramach.

Niemal od razu zaczęli pojawiać się razem na branżowych imprezach i chętnie pozowali do kolejnych zdjęć. Edyta błyskawicznie stała się tak samo popularna jak jej mąż. Paparazzi nie odstępowali ich na krok. Teraz profil żony aktora obserwuje mnóstwo internautów, którzy polubili jej bezpośredniość i poczucie humoru. Dzisiaj mija 13 lat od kiedy Pazurowie są małżeństwem. Ten dzień postanowili uczcić inaczej niż zwykle. Pochwalili się zdjęciami.

Cezary i Edyta Pazurowie świętują 13. rocznicę ślubu

Małżonkowie nie tylko znakomicie się dogadują i spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, ale też spełniają się jako rodzice. Wspólnie wychowują sporą gromadkę. Najstarsza jest ich córka Amelia, kilka lat później na świat przyszedł  Antoś, a najmłodsza z trojga jest Rita.

W 2009 roku urodziła się Amelia i wtedy najpopularniejszym imieniem było „Amelia”. W 2012 roku urodził się Antek, a i w tym roku najczęściej dawano chłopcom na imię „Antoni”. Jak się okazało, że jestem w trzeciej ciąży, to obiecałam sobie, iż wymyślę takie imię, które na pewno nie będzie popularne w danym roku. Miała być Konstancja lub Rita – odpisała jednej z internautek.

Częstym gościem w domu pary jest także najstarsza córka aktora z pierwszego małżeństwa, czyli Anastazja, która jest niemal równolatką swojej macochy. Teraz zakochani świętują 13. rocznicę ślubu, którą postanowili spędzić pod kołdrą.

Starzeje się. Kiedyś w naszą rocznicę zrobiłabym taką imprezę, że łuna świetlna rozciągała by się na pół Warszawy.
Dzisiaj? Herbatka, wieś, kominek, ciepełko, kołderka i film. Ewentualnie w ramach dodatkowego relaksu, zabiorę zaraz plecak i pójdę w teren robić zdjęcia.

Zapytałam się Czara co by chciał na rocznice ślubu, a on na to: „Gdybys mnie kochała, tak jak kibice kochają Legię, to spałbym spokojnie”
@czarekpazura masz załatwione. 13 pięknych lat za nami – napisała Edyta w sieci.

Oczywiście nie zabrakło też wspólnego zdjęcia ilustrującego, jak spędzają ten ważny dzień. Czarek natomiast podzielił się ich ślubnym kadrem. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Zakochanym życzymy kolejnych pięknych lat razem.


Cezary Pazura i Edyta Zając - ślub

Cezary Pazura i Edyta Zając - ślub

Edyta Pazura i Cezary Pazura - 13. rocznica ślubu

Edyta Pazura i Cezary Pazura - 13. rocznica ślubu

Edyta Pazura i Cezary Pazura - 13. rocznica ślubu

Edyta Pazura i Cezary Pazura - 13. rocznica ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×