Szukaj

Cannes 2019: Selena Gomez w białym komplecie olśniła na czerwonym dywanie. Kiedy ona tak schudła?!

Selena Gomez to jedna z gwiazd, która pojawiła się podczas 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Aktora na czerwonym dywanie przyciągała uwagę swoja stylizacją. Wyglądała spektakularnie.
Selena Gomez - festiwal w Cannes

Selena Gomez - festiwal w Cannes

72. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes to wydarzenie, obok którego nie można przejść obojętnie. Podczas ceremonii otwarcia obecnych było wiele gwiazd, które spędziły mnóstwo godzin w poszukiwaniu najlepiej dopasowanej stylizacji. Wśród nich m.in. Selena Gomez, która na czerwonym dywanie zadebiutowała w białym komplecie od Louis Vuitton.

Amerykańska gwiazda zdecydowała się na krótki top z głębokim dekoltem. Dopasowała do niego spódnicę z wysokim stanem, która dzięki rozcięciu u dołu i przepasaniu w tali, wyeksponowała zgrabną sylwetkę gwiazdy. Wyraźnie widać, że Selena niesamowicie schudła przez ostatni czas, który spędzała z dala od czerwonych dywanów.

Stylizację Seleny dopełniały sandałki na obcasie, a także błyszcząca kolia od Bvlgari, która z daleka przyciągała uwagę. Kropką nad i wieczornego looku były też włosy upięte w zgrabnego koka, a także makijaż w którym główną rolę odgrywały wyraźnie podkreślone usta.

Za wieczorny wygląd gwiazdy odpowiadała stylistka Kate Young. Co sądzicie o zaproponowanym przez nią połączeniu? Dla nas bomba.

View this post on Instagram

#selenagomez in #louisvuitton

A post shared by Kate Young (@kateyoung) on

 Zobacz: Paweł Pawlikowski uhonorowany przez organizatorów Cannes 2019! Spotkał go wielki zaszczyt

Zobacz: L’Oreal Paris szykuje się do festiwalu w Cannes! Niezwykła kampania stworzona z tej okazji zachwyci świat! [WIDEO]

Zobacz: Polskie ambasadorki L’Oreal na konferencji przed festiwalem w Cannes 2019. Grażyna Torbicka wyglądała znakomicie


Selena Gomez - Cannes 2019

Selena Gomez - Cannes 2019

Selena Gomez - Cannes, makijaż

Selena Gomez - Cannes, makijaż

Selena Gomez - Cannes, biały komplet

Selena Gomez - Cannes, biały komplet

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×