Caitlyn Jenner spędziła święta w samotności. Przeszła poważną operację na którą czekała 25 lat. Wszystko zrelacjonowała w sieci

Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner

Te święta Caitlyn Jenner nie były tak radosne, jak poprzednie. Tym razem spędziła je w domowym zaciszu, ponieważ dochodziła do siebie po operacji, którą powinna przejść już 25 lat temu. Co jej dolegało?

Caitlyn Jenner od lat cieszy się ogromną popularnością, którą zdobyła jeszcze w czasach, gdy była mężczyzną. Urodziła się jako William Bruce Jenner, który odnosił ogromne sukcesy w sporcie. Na swoim koncie ma tytuł mistrza olimpijskiego, który zdobyła na igrzyskach olimpijskich w Montrealu w 1976 roku. To właśnie tam ustanowił również rekord świata, kończąc rywalizację z 8634 punktami na swoim koncie. Z wyczynowego uprawiania sportu zrezygnowała w 1976 roku. Rok później wybrano ją z numerem 138. w drafcie NBA, jednak nigdy nie wstąpiła do tej drużyny.

O Jenner zrobiło się głośno w momencie, w którym w telewizji zaczęto emitować program Z kamerą u Kardashianów. W tym czasie jeszcze jako mężczyzna był partnerem Kris Jenner, z którą doczekał się dwój córek: KendallKylie. W 2015 roku, w programie 20/20 prowadzonym przez Diane Sawyer zrobiła coming out jako transkobieta. Oświadczyła wówczas, że już od najmłodszych lat zmagała się z dysforią płciową, czyli cierpieniem wynikającym z niedopasowania jej tożsamości płciowej do płci przypisanej w momencie urodzenia. W wieku 64 lat rozpoczęła proces tranzycji, czyli zmiany sposobu, w jaki wyrażała swoją płeć. 25 września 2015 roku jej płeć ustalono jako żeńską oraz zmieniono imię.

Caitlyn Jenner przeszła operację. Jaką?

Caitlyn jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda jej prywatność. W świąteczny weekend zamieściła na swoim profilu film, w którym ujawniła, że na początku grudnia poddała się zabiegowi wymiany stawu kolanowego.

Wesołych Świąt! W tym roku dostałam nowe kolano. 11 dni temu miałam operację wymiany stawu kolanowego. Będę was informować o moich postępach! Bądźcie czujni. Życzę udanych Świąt! Bądzcie zdrowi i szczęśliwi.

Wpis opatrzyła wideo, które nagrała na szpitalnym łóżku na chwilę przed tym, jak trafiła na salę operacyjną. Na nagraniu przyznała, że operację odkładała od 25 lat, jednak w końcu musiała uporać się z tym problemem.

Ok, zgadnijcie, co dzisiaj robię… tak, wymieniam kolano. Odkładałam to od 25 lat i wreszcie zrobię to dzisiaj! Postaram się informować informować was o postępach.

Z uwagi na problemy zdrowotne, tegoroczne święta Jenner spędziła w domowym zaciszu, wracając do pełni sił. Kris Jenner jednak nie zapomniała o niej i w tym szczególnym dniu przesłała jej paczkę z prezentem, który możecie zobaczyć w naszej galerii.


Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner

Caitlyn Jenner

Komentarze

 • Gość pisze:

  Myślałam że to Sara Boruc

 • GośćMona pisze:

  To nie Twoja sprawa po co jej ta zmiana. Subiektywna ocena, że koszmarnie wygląda też jest słabą. Popracuj nad inteligencją emocjonalną oraz nad akceptacją siebie to nie będziesz pisać takich głupot.

 • Inezka pisze:

  Niech jej się dobrze wiedzie ,żeby była szczęśliwa, i tak już się w życiu wystarczająco namęczyła.

 • Gość pisze:

  I dla tego chłopa linda Thompson zostawiła Elvisa?

 • Gość pisze:

  I po co ta zmiana z faceta na facetke? Teraz wygląda koszmarnie współczuje

  • GośćMona pisze:

   To nie Twoja sprawa po co jej ta zmiana. Subiektywna ocena, że koszmarnie wygląda też jest słabą. Popracuj nad inteligencją emocjonalną oraz nad akceptacją siebie to nie będziesz pisać takich głupot.

  • Gość pisze:

   Ale czuję się ona dobrze w swoim ciele teraz i to najważniejsze. Oczywiście że przed operacją będzie bardziej zmęczona i może trochę gorzej wyglądać.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×