Była Tomasza Karolaka wyszła za mąż za muzyka Guns N’Roses. Zdjęcia ich odjechanych ślubnych kreacji trafiły do sieci

Magdalena Malicka wzięła ślub z muzykiem Guns N'Roses

Magdalena Malicka wzięła ślub z muzykiem Guns N'Roses

Magdalena Malicka, eks-partnerka Tomasza Karolaka, poślubiła muzyka z zespołu Guns N'Roses. W sieci pojawiły się zdjęcia z pięknej ceremonii.

Tomasz Karolak to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. W ostatnich latach zyskał wielką popularność dzięki roli Ludwika Boskiego w serialu Rodzinka.pl. Format miał grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali kolejnych odcinków. Dzięki dużemu zainteresowaniu artysta otrzymał dziesiątki kolejnych propozycji zawodowych. Równie wiele dzieje się w jego życiu prywatnym.

Aktor miał wiele partnerek. Najbardziej znaną z nich jest modelka Viola Kołakowska. Piękność dała mu dwoje dzieci: córkę Lenę i syna Leona. Tomek był też związany z innymi kobietami. Jedną z nich była Magdalena Malicka (rozstali się w 2018 roku), znana też jako Dziun, która właśnie poślubiła muzyka światowego formatu! Zdjęcia z ceremonii trafiły do sieci.

Była Tomasza Karolaka poślubiła muzyka Guns N’Roses

16 maja Magda stanęła na ślubnym kobiercu z perkusistą rockowego zespołu Guns N’Roses, Frankiem Ferrerem. Ceremonia odbyła się w Santa Barbara na Zachodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Polka pochwaliła się ślubem w social mediach. Wylądowały tam zdjęcia, na których widać kreacje zakochanych. Kobieta postawiła na kremowy garnitur i obcasy w „zebrę”, a jej partner na marynarkę w kratkę, jasną koszulę i niecodzienne buty.

Malicka dotychczas była znana głównie w rodzimym show-biznesie. Wszystko za sprawą związków ze znanymi Polakami. Łączyła ją miłość nie tylko z Tomkiem Karolakiem, ale również ze znanym raperem Tedem i z założycielem zespołu HeyPiotrem Banachem. Z tym drugim przez pewien czas kooperowała muzycznie, a ich związek przetrwał aż jedenaście lat! Para poznała się gdy Magda była jeszcze nastoletnią dziewczyną.

Przeczekał dwa lata. Spotykaliśmy się, ale zaczęliśmy być parą, kiedy miałam szesnaście lat. I tak, masz rację, był moim mądruskiem. Po rozwodzie rodziców wychowywałam się wtedy u boku mamy i jej drugiego męża. Piotrek był więc takim nauczycielem życia, psychicznym „ojcem”. Wciągał mnie, Alicję Janosz i Gutka w kilkugodzinne rozmowy, oglądanie koncertów, pokazywał nowe zespoły, artystów. Dużo nas nauczył – opowiedziała w jednym z wywiadów.

Malicka i perkusista Guns N’Roses zaręczyli się w kwietniu. Polka od dłuższego czasu obraca się w elitarnym gronie. Dwa lata temu chwaliła się udziałem w afterparty u Eltona Johna. Na imprezie pojawiła się też m.in. Sharon Stone.

Jak podoba się wam mąż rodaczki?


Magdalena Malicka i muzyk Guns N'Roses

Magdalena Malicka i muzyk Guns N'Roses

Magdalena Malicka i muzyk Guns N'Roses

Magdalena Malicka i muzyk Guns N'Roses

Magdalena Malicka i muzyk Guns N'Roses

Magdalena Malicka i muzyk Guns N'Roses

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×