Szukaj

Niepokojące najnowsze zdjęcia Brada Pitta! Tak szczupły nie był nigdy!

Brad Pitt jest coraz szczuplejszy

Paparazzi nie odstępują Brada Pitta i Angeliny Jolie ani na krok. Co rusz amerykańskie tabloidy publikują nowe zdjęcia byłej pary. Chociaż Angelina na ostatnich fotkach wygląda bardzo korzystnie – uśmiechnięta, wystylizowana i z dziećmi u boku, nie można tego samego powiedzieć o Bradzie. Właśnie do mediów trafiły najnowsze zdjęcia przystojnego aktora, który jest wręcz przerażająco szczupły.

Od kiedy Pitt i Jolie ogłosili rozwód, Brad jest coraz chudszy. Zdjęcia z planu filmu Ad Astra, w którym aktor wciela się w rolę kosmonauty, zaniepokoiły fanów. Niektórzy pokusili się o stwierdzenie, że znany z masywnej, umięśnionej sylwetki Brad, wygląda jakby zmagał się z poważną chorobą.

Gdy Angelina zaczyna przypominać siebie sprzed lat, z Bradem jest wprost przeciwnie, znika w oczach – komentuje ostatnie zdjęcia amerykański serwis o gwiazdach Just Jared.

Mamy nadzieję, że Brad schudł na potrzeby roli. Jeśli wierzyć plotkom, w jego życiu prywatnym wszystko zaczęło się układać – chodzi na randki, spełnia swoje artystyczne marzenia i ma kontrakt z dziećmi, od których chciała go odciąć Angelina.

Brad Pit i Angelina Jolie wysłali mocnego maila do przyjaciółki! Mają do niej wielki żal: „Nie atakuj nas”

Angelina Jolie usidliła miliardera! Wyrwała go z objęć byłej żony słynnego gwiazdora Hollywood!

New !!! #BradPitt on the set of “Ad Astra” ❤❤

Post udostępniony przez PittsOnly ? (@keepingupwiththepitts)

Brad Pitt idzie na imprezę Netflixa

Brad Pitt jest coraz szczuplejszy

Wychudzony Brad Pitt

Wychudzony Brad Pitt


Po czyjej stronie jesteś w sprawie rozwodowej Angeliny Jolie i Brada Pitta?

×