Szukaj

Kardashianki kończą show z przytupem. W finałowym odcinku pojawi się Brad Pitt. I to z kim!

Kardashianki, Brad Pitt

Kardashianki, Brad Pitt

Kardshianki kończą swoje show, o czym od jakiegoś czasu rozpisują się media, ale nie byłyby tym, kim są, gdyby nie zakończyły rodzinnego reality z przytupem. W finałowym odcinku pojawi się Brad Pitt. Nie sam i to jest dopiero sensacja.

W styczniu Kanye West rozpoczął niedzielne nabożeństwa, które przyciągnęły wiele uwagi celebrytów i mediów. Mniej więcej w zeszłym roku Brad Pitt niespodziewanie pojawił się dwukrotnie na głośnych zgromadzeniach. Dla niektórych pojawienie się aktora na tym wydarzeniu mogło wyglądać po prostu jako przyjacielska wizyta, jednak pojawiły się plotki, że to właśnie wtedy gwiazdor i Kardashinaki namówili się na to, żeby w ostatnim odcinku Z kamerą u Kardashianów wystąpił właśnie on. I to nie sam. To się szykuje finał!

Brad Pitt w finałowym odcinku Z kamerą u Kardashianów. Z kim się pojawi?

Niedawno dowiedzieliśmy się o tym, że program Z kamerą u Kardashianów znika z anteny po 14 latach. Informację przekazała Kim Kardashian, która napisała oświadczenie:

Z ciężkim sercem podjęliśmy trudną decyzję jako rodzina, aby pożegnać się z Z kamerą u Kardashianów. (…) Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy oglądali nas przez te wszystkie lata – przez dobre i złe czasy, szczęście, łzy i wiele związków oraz dzieci. (…) Bez Z kamerą u Kardashianów nie byłabym dziś tym, kim jestem. Jestem niezmiernie wdzięczna wszystkim, którzy oglądali i wspierali mnie oraz moją rodzinę przez fantastyczne 14 lat – dodała.

Dzięki show zaistniała w show-biznesie, podobnie jak inni członkowie klanu, którzy odcinają kupony od popularności, a każdy założył dobrze prosperujący biznes. Nie byliby więc sobą, gdyby nie zakończyli programu z wielką pompą.

New Idea donosi, że na udział w ostatnim odcinku dał się wkręcić Brad Pitt. Mało tego, okazuje się, że Kanye West ma taki dar przekonywania, że udało mu się również namówić na udział Jennifer Aniston. Ich obecność może jeszcze bardziej podkręcić plotki o powrocie do siebie, zwłaszcza po wspólnym wystąpieniu w niedawno emitowanym programie – zobacz.

Wykorzystał, że między Jen i Bradem ostatnio się ociepliło. Razem byli w telewizji, są w przyjaznych stosunkach – mówi informator.

Kardashianowie wiedza dobrze, że pojawienie się jednej z dawniej najgorętszych par Hollywood wspólnie w ostatnim odcinku ich show gwarantuje niebywałą oglądalność. Chyba idą na rekord. Jesteście ciekawi, co się tam wydarzy?


Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami

Jennifer Aniston w kreacji Atelier Versace i Brad Pitt – Cannes 2004

Jennifer Aniston w kreacji Atelier Versace i Brad Pitt – Cannes 2004

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×