Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Jennifer Aniston ma poważną konkurencję! To z tą ślicznotką Brad Pitt spędza teraz wolny czas!

Brad Pitt spotyka się z Neri Oxman?


Brad Pitt spotyka się z Neri Oxman

Wygląda na to, że przyjaciele Jennifer Aniston mogą spać spokojnie, bo Brad Pitt nie ma najmniejszego zamiaru złamać jej serca. Aktor, który obecnie jest w trakcie rozwodzenia się z Angeliną Jolie i niedługo będzie już zupełnie wolnym człowiekiem od pewnego czasu spotyka się ze śliczną artystką i profesorką MIT. Jak donosi Page Six, połączyła ich miłość do projektowania, bo zarówno Pitt jak i jego nowa towarzyszka są z wykształcenia architektami. Kim jest kobieta, którą widuje się u boku Brada?

Neri Oxman pochodzi z Izraela, wykłada na MIT, jest artystką, feministką i architektem. Jak twierdzi tabloid, poznała eks Jennifer i Angeliny bo ktoś polecił mu ją tako kontrahenta w nowym projekcie pozafilmowym. Źródło tabloidu zarzeka się, że połączyła ich pasja do sztuki, projektowania i architektury, a choć ta relacja nie ma jeszcze elementów romantycznych, to zaledwie kwestia czasu bo „jest potencjał”.

Ich przyjaźń nie zmieniła się w romans, bo oboje są ostrożni i na razie trzymają się profesjonalnej relacji. Brad jednak jest coraz bardziej zainteresowany spędzaniem z nią czasu, uważa, że jest fascynująca – podaje informator

Piękna Neri jest rozwódką, jej poprzedni partner był kompozytorem. Jest również uznaną artystką, a jej dzieła można znaleźć w muzeach w Paryżu, Bostonie i Wiedniu.

Myślicie, że tym razem to już „ta” i Aniston wypadnie z wyścigu?

Sprawa rozwodowa Brada Pitta i Angeliny Jolie wreszcie ruszyła! Już doszło do pierwszego zwrotu akcji! „To ogromny przełom”.

Matka Brada Pitta oszalała z radości i skomentowała jego związek z Jennifer Aniston! Już wszystko jest jasne!

Mega pomysł amerykańskiego gwiazdora! Zorganizował tajną randkę Jennifer Aniston z Bradem Pittem! Angelina dostała szału!

Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt powinni do siebie wrócić?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×