Brad Pitt próbował ukryć przed światem nową dziewczynę! Kim jest następczyni Angeliny Jolie?

Brad Pitt próbował ukryć przed światem nową dziewczynę! Kim jest następczyni Angeliny Jolie?

Brad Pitt próbował ukryć przed światem nową dziewczynę! Kim jest następczyni Angeliny Jolie?

Rozstanie Brada Pitta i Angeliny Jolie było chyba najgłośniejszym w historii międzynarodowego show-biznesu. Mamy dla Was ciąg dalszy tej historii. Jesteście ciekawi?

Brad Pitt i Angelina Jolie zdawali się być parą idealną, ale coś poszło nie tak. Aktorzy rozstali się w atmosferze skandalu, a media cały czas próbują dociec, co tak naprawdę było powodem rozpadu ich małżeństwa. Angelina składając pozew rozwodowy zaznaczyła, że chodzi o „niemożliwe do pogodzenia różnice”. Rozwód nastąpił w kwietniu 2019, a podczas rozprawy sąd zadecydował, że dzieci zostają z matką.

Zobacz: Angelina Jolie pierwszy raz w takim wydaniu. Zmieniła styl na jeszcze lepszy i wygląda jak nie ona

Jakie stosunki panują między byłymi małżonkami? Całej prawdy nigdy się nie dowiemy. Aktorzy robią co mogą, by ukryć przed światem swoje prywatne sprawy. Zupełnie nas więc nie dziwi, że Brad Pitt próbował zataić swój nowy związek! Ale wszystko na marne… Właśnie wszystko się wydało!

Okazuje się, że aktor spotyka się z młodszą o 26-lat koleżanką po fachu. Mowa o Ali Shawkat, która jest gwiazdą amerykańskiego serialu Bogaci Bankruci. Początkowo nie podejrzewano ich o romans. Bardzo pilnowali się, by nie okazywać sobie czułości w miejscach publicznych, a swoje spotkania komentowali jako całkiem przypadkowe. Ale… Ile razy można wpaść na siebie przypadkowo? I czy przypadkowo siada się w restauracji przy tym samym stoliku? Zagraniczne media nie mają wątpliwości. Oto nowy, gorący romans!

Zobacz: Angelina Jolie jest zazdrosna o Brada Pitta! Nie tak miało wyglądać ich życie po rozwodzie

Co łączy Alię Shawkat z byłą żoną aktora? Podobnie jak Angelina Jolie, jego nowa wybranka też jest aktorką. Ma też 169 cm wzrostów i… To by było na tyle. Istotny jest tażke fakt, że nowa partnerka Brada jest od niego dużo młodsza.

Bez wątpienia dzielą pasję do pracy przed kamerami. Ciekawe, czy zdecydują się niedługo opowiedzieć publicznie o tym, co jeszcze ich łączy. Jesteśmy szalenie ciekawi!

Zobacz: Angelina Jolie o chorobie i rozstaniu z Bradem Pittem: „Zostałam zraniona”. Pierwszy raz zdobyła się na tak intymny wywiad


Alia Shawkat

Alia Shawkat

Alia Shawkat

Alia Shawkat

Brad Pitt i Alia Shawkat

Brad Pitt i Alia Shawkat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×