„Czysty tata”. Borys Szyc świętuje 18. urodziny córki. Sonia wyrosła na piękną kobietę i jest bardo podobna do taty

Borys Szyc

Borys Szyc

Borys Szyc świętuje urodziny córki. Sonia ma już 18 lat i wyrosła na prawdziwą piękność. Fani aktora dostrzegli ogromne podobieństwo między nim a nastolatką.

Borys Szyc to aktor, który w show-biznesie karierę robi od kilku dekad. Pojawiał się regularnie w najpopularniejszych filmach i serialach. Przez to zdobył ogromną ilość fanów, którzy cały czas śledzą to, co dzieje się w jego życiu zawodowym i prywatnym. Gwiazdor miał za sobą bardzo trudny czas, ponieważ walczył z nałogiem alkoholowym.

Udało mu się wyjść na prostą i założyć rodzinę. W 2019 roku po kilku latach znajomości poślubił Justynę Nagłowską. Chociaż poznali się, gdy obydwoje byli jeszcze przed trzydziestką i próbowali zbudować relację, to wówczas nie udało im się zbudować związku. Dopiero kolejne spotkanie po kilku  latach zaowocowało narodzinami prawdziwego uczucia.

Aktor z ukochaną doczekali się wspólnego dziecka. Krótko po ślubie przyszedł na świat ich synek Henio. Teraz tworzą patchworkową rodzinę, ponieważ wychowują też dziecko Justyny z poprzedniego związku, ale też córkę Borysa.

Córka Borysa Szyca skończyła 18 lat. Jak wygląda Sonia?

Borys Szyc jest bardzo zaangażowanym ojcem i nie da się ukryć, że narodziny synka były spełnieniem jego marzeń. Od lat jednak sprawdzał się jako tata Soni. Córki doczekał się z Anną Bareją. Dziewczynka przyszła na świat w 2005 roku, a dzisiaj dumny tata pochwalił się jej najnowszym zdjęciem i złożył życzenia z okazji 18. urodzin.

Łatwo policzyć od 1 do 18tu. Ale jak to pojąć? Że minęło już tyle czasu i moja mała córcia staje się dziś dorosłą kobietą…? Kocham Cię córeczko bezwarunkową miłością. Sprawiłaś mi tyle wzruszeń, tyle się nauczyłem dzięki Tobie… Jesteś pięknym , mądrym i wrażliwym człowiekiem. Kobietą, która ma swoje jasne plany i marzenia. Życzę Ci żebyś czuła wolność i szczęście w dorosłym życiu. Żyj! – napisał zwracając się do Soni. 

Pod urodzinowym postem Soni, w którym aktor zestawił dwa zdjęcia córki pojawił się ogrom życzeń dla solenizantki. Nie zabrakło też porównań do znanego taty.
  • Sto lat dla Soni, Henio bardzo podobny do niej.
  • Najlepszego dla córeczki.
  • Śliczna. Wszystkiego co najpiękniejsze dla Jubilatki.
  • Piękna kobieta czysty tata.
  • Ale córcia do Pana podobna!
  • Naprawdę miło patrzeć na fajnego tatusia z córką.

Nie pozostaje nic innego jak złożyć Soni najlepsze życzenia.


Snapinsta.app_1080_324158356_576698093803291_6046349298122115313_n
Borys Szyc z córką Sonią

Borys Szyc z córką Sonią

Borys Szyc- córka Sonia

Borys Szyc- córka Sonia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×