Szukaj

Borys Szyc koncertowo dopiekł Mateuszowi Morawieckiemu! Aktor sprytnie wypomniał premierowi wielką wpadkę!

Borys Szyc i Mateusz Morawiecki konflikt

Borys Szyc i Mateusz Morawiecki konflikt

Borys Szyc odpowiada Mateuszowi Morawieckiemu

Mateusz Morawiecki w swoim przemówieniu nawiązał do znanego polskiego aktora Borysa Szyca. Aktor nie pozostał obojętny, natychmiast odpowiedział premierowi w konkretnym komentarzu.

Mateusz Morawiecki podczas ostatniej konferencji zorganizowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, porównał w swoim przemówieniu aktora Borysa Szyca do Pawła Borysa – prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju. Morawiecki zwrócił uwagę, że niektórzy ekonomiści porównują PPK do OFE, czyli Otwartych Funduszy Emerytalnych:

Porównywanie OFE do PPK to trochę tak jakby porównywać Pawła Borysa do Borysa Szyca. Paweł jest wyższy, dużo. No nie wiem, czy dużo, tak mi się wydaje przynajmniej. Z Borysem Szycem miałem okazję poznać się na planie filmu „Bitwy Warszawskiej 1920” jakiś czas temu – dodał szef rządu.

Popularny aktor natychmiast odpowiedział Morawieckiemu na to porównanie, wklejając komentarz na swoim profilu społecznościowym:

 Panie premierze Morawiecki! Proszę mnie nie mieszać w swoich błyskotliwych przemówieniach do polityki. Zwłaszcza w tak trywialny sposób. Recytacja fraszek wystarczy. Pozdrawiam – odpowiedział Borys Szyc.

Borys Szyc swoim wpisem przypomniał premierowi jego wpadkę z przemówienia z 2017 roku, w którym szef polskiego rządu pomylił fraszki Na zdrowie Jana Kochanowskiego z Inwokacją z Pana Tadeusza Adama Mickiewicza.

Paweł Borys nie ma nic wspólnego z Borysem Szycem. Zatem pomylenie prezesa Polskiego Funduszu Rozwoju z popularnym polskim aktorem jest raczej absurdem.

Zgadzacie się z tym?

Ukochana Borysa Szyca zdradziła zaskakujące kulisy ich związku. Pierwszy raz zakochali się w sobie… 17 lat temu! Pokazała stare zdjęcie

Borys Szyc w dniu swoich 40. urodzin uruchomił niesamowity projekt. Tego nie robił jeszcze nikt!

Borys Szyc na nowo zakochany! Aktor wyznał szczegóły podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni![WIDEO]


Borys Szyc - Funwisher

Borys Szyc - Funwisher

Borys Szyc z partnerką – Serce nie sługa, premiera filmu

Borys Szyc z partnerką – Serce nie sługa, premiera filmu

Justyna Jeger-Nagłowska, Borys Szyc - 43 Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Justyna Jeger-Nagłowska, Borys Szyc - 43 Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×