TVP w żałobie. Legendarny dziennikarz przegrał walkę z rakiem

Bogdan Sawicki nie żyje, śmierć, przyczyna śmierci, rak

Bogdan Sawicki nie żyje, śmierć, przyczyna śmierci, rak

Bogdan Sawicki nie żyje

Nie żyje Bogdan Sawicki, znany dziennikarz TVP, którego doskonale kojarzą również słuchacze Polskiego Radia. Ulubieniec tysięcy Polaków przegrał walkę z rakiem. Miał 51 lat.

Dziś odszedł od nas Bogdan Sawicki. Jedna z najporządniejszych osób jakie spotkałem w życiu. Świat nie jest sprawiedliwy! Dlaczego tak się dzieje? Oczy mam pełne łez… – napisał na Facebooku znany dziennikarz, Roman Czejarek.

Dziś odszedł od nas Bogdan Sawicki / Bogdan Sawicki. Jedna z najporządniejszych osób jakie spotkałem w życiu. Świat nie jest sprawiedliwy! Dlaczego tak się dzieje?? Oczy mam pełne łez…

Opublikowany przez Roman Czejarek – dziennikarz / prezenter / autor Wtorek, 16 października 2018

Bogdan Sawicki na antenie TVP zadebiutował w 2001 roku, gdzie przez wiele lat prowadził szczególnie popularny wśród rolników program Agrobiznes. W latach 2011-2015 był gospodarzem popularnej serii koncertów Lato z Radiem. Przez 8 lat pracował jako sanitariusz w pogotowiu ratunkowym.

Swoją pracę w Polskim Radiu rozpoczął w latach 90. codzienną audycją Zawsze 5 po…. Z Bogdanem zżyli się słuchacze i współpracownicy, którzy dzisiaj pożegnali go wzruszającym wpisem:

Bogdan… nasz Bogdan… nasz kochany kolega… nasz Boguś, Bodzio, Bociek… Państwu doskonale znany z naszej anteny Bogdan Sawicki… dziś odszedł na zawsze. To są takie chwile, że trudno nam o tym pisać… ale musimy. Piszemy przez łzy. Odszedł po ciężkiej chorobie. Od kilku miesięcy zmagał się z chorobą nowotworową. Przedwczoraj skończył 51 lat… Jeszcze będziemy razem z Państwem wspominać Bogdana. Ale w tym momencie tak trudno więcej napisać… – napisali przedstawiciele Radiowej Jedynki w swoim wspomnieniu Sawickiego na Facebooku.

Bogdan… nasz Bogdan … nasz kochany kolega … nasz Boguś, Bodzio, Bociek …Państwu doskonale znany z naszej anteny…

Opublikowany przez Jedynka – Program 1 Polskiego Radia Wtorek, 16 października 2018

Pogrążona w żałobie rodzina Bogdana Sawickiego nie odpowiedziała jeszcze na kondolencje, które składają gwiazdy krajowego dziennikarstwa w mediach społecznościowych.

View this post on Instagram

Nie żyje #BogdanSawicki, dziennikarz #TVP i Programu I #PolskieRadio ???? Miał 51 lat. "Odszedł po ciężkiej chorobie, od kilku miesięcy zmagał się z chorobą nowotworową" – poinformowała Jedynka na Facebooku. ???? #rip

A post shared by JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl) on

Nie żyje menadżer największych gwiazd. Miał tylko 39 lat

Brigitte Macron zalana łzami na pogrzebie. W takim stanie świat jeszcze jej nie widział!

Nie żyje największa agentka najpopularniejszych polskich gwiazd. Mało kto wiedział, że była ciężko chora


Bogdan Sawicki nie żyje. Dziennikarz TVP miał 51 lat

Bogdan Sawicki nie żyje. Dziennikarz TVP miał 51 lat

Zmarł Bogdan Sawicki

Zmarł Bogdan Sawicki

Kaludia Carlos i Bogdan Sawicki prowadzili wspólnie program w TVP Info

Kaludia Carlos i Bogdan Sawicki prowadzili wspólnie program w TVP Info

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×