Blanka Lipińska pozuje z przystojnym bratem. Jakub mógłby złamać wiele kobiecych serc. Niezłe z niego ciacho!

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska pochwaliła się w sieci zdjęciem z przystojnym bratem. Jakub mógłby złamać wiele serc. Jak wygląda brat autorki 365 dni?

Blanka Lipińska to jedno z najgłośniejszych nazwisk w show-biznesie. Pisarka i autorka bestselerów z cyklu 365 dni wspaniale odnalazła się w branży i na czerwonych dywanach. Pojawia się na wielu stołecznych imprezach i przyciąga uwagę fotoreporterów. Z wielkim zaangażowaniem prowadzi też konto na Instagramie. Z fanami, których zgromadziła całkiem sporo, ma wręcz doskonały kontakt. Codzienne relacje zaczyna od słów „to będzie piękny dzień”, czym zawsze wprowadza swoich obserwatorów w doskonały nastrój.

Spore zainteresowanie wzbudził też jej związek z Baronem. Z gitarzystą zaczęła się spotykać tuż na początku pandemii i szybko stali się jedną z najgorętszych par rodzimego show-biznesu. Nie szczędzili obserwatorom zdjęć i relacji, na których można było zobaczyć, jak okazują sobie uczucia. Po kilku miesiącach okazało się jednak, że miłość ta nie przetrwała próby czasu i doszło do rozstania, które jako pierwsza potwierdziła pisarka w oficjalnym oświadczeniu.

Blanka Lipińska pochwaliła się zdjęciem z bratem

Blanka jest bardzo związana ze swoją rodziną. Podczas premiery filmów, które są ekranową wersją jej powieści, na czerwonym dywanie pojawili się także rodzice gwiazdy. Wielkanoc również spędzili razem, a ukochana córka zabrała ich do Barcelony, gdzie spędzili bardzo beztroskie święta, z dala od nerwowych przygotowań i całego zamieszania. Czas poświęcili na spacery, zwiedzanie i zasmakowali w miejscowych specjałach.

Teraz na profilu pisarki pojawiło się kolejne zdjęcie z ważną dla niej osobą.  Pochwaliła się swoim przystojnym bratem. Jakub jest od niej jedynie o rok starszy i jak się okazuje, zawsze imponował jej swoją wiedzą.

Mam o rok starszego brata geniusza. Kuba jest wybitny w każdej dziedzinie oprócz muzyki. Był pierwszym dzieckiem, zawsze świetnie się uczył. Ja próbowałam się prześlizgnąć, kombinować. On był lubiany przez nauczycieli i dyrekcję, miał wzorowe zachowanie, a ja zawsze poprawne albo nieodpowiednie. Nie mieli ze mną w szkole łatwo – wspominała w rozmowie z Galą.

W dorosłym życiu rodzeństwo ma ze sobą doskonały kontakt i jak widać z najnowszej publikacji, uwielbiają ze sobą spędzać czas. Pisarka pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem z jachtu.

Nie wiem jakie są Wasze relacje z rodzeństwem, ale moje wydają się całkiem spoko – napisała.

Waszym zdaniem Blanka i Jakub są do siebie podobni? Trzeba przyznać, że to prawdziwy przystojniak.


Blanka Lipińska z bratem Jakubem

Blanka Lipińska z bratem Jakubem

Blanka Lipińska pokazała brata

Blanka Lipińska pokazała brata

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×