Szukaj

Blanka Lipińska pierwszy raz pokazała brata. Jakub jest starszy o rok i jest geniuszem. Przystojniak!

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska ma starszego brata. Na prośbę internautów pokazała zdjęcie. Co wiadomo na temat Jakuba Lipińskiego?

Blanka Lipińska już od kilku lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w naszym kraju. Wszystko przez spektakularny sukces trylogii 365 dni, którą napisała.

Powieść okazała się ogromnym komercyjnym sukcesem. Zainteresowanie było tak duże, że zdecydowano o jej ekranizacji. By podsycić czas oczekiwania, produkcja stopniowo dawkowała informacje na temat filmu. O tym, kto wcieli się w głównych bohaterów, oficjalnie poinformowano dopiero na początku grudnia, kiedy zdradzono pełną obsadę.

Film, podobnie jak książka, okazał się wielkim sukcesem. Trafił na Netflixa i od tej pory o Blance i jej 365 dniach jest głośno na całym świecie. Obecnie fani z niecierpliwością oczekują kolejnej części na ekranach. Pisarka zdradziła, kiedy aktorzy wejdą na plan.

Lipińska jest bardzo aktywna na Instagramie, ale bardzo rzadko mówi, czy pisze o najbliższej rodzinie. Dzisiaj pojawiła się prawdziwa gratka.

Blanka Lipińska pochwaliła się starszym bratem. Jak wygląda Jakub?

Blanka Lipińska rzadko pokazuje zdjęcia bliskich w mediach społecznościowych. Pierwszy raz pochwaliła się rodziną podczas premiery filmu 365 dni, podczas której pozowała do zdjęć z rodzicami. Fani pisarki przecierali oczy ze zdumienia, na widok jej pięknej mamy. W końcu gwiazda postanowiła pochwalić się nią na okładce magazynu Gala. Przy okazji opowiedziała o relacjach z bratem.

Pisarka ma starszego brata. Mężczyzna jest jej przeciwieństwem. Ona od dziecka cechowała się zuchwałym i buntowniczym charakterem, on za to był spokojny, ułożony i rozważny. Do tego świetnie się uczył. Niestety tego samego nie można było powiedzieć o zadziornej Blance, która często sprawiała problemy w szkole.

Mam o rok starszego brata geniusza. Kuba jest wybitny w każdej dziedzinie oprócz muzyki. Był pierwszym dzieckiem, zawsze świetnie się uczył. Ja próbowałam się prześlizgnąć, kombinować. On był lubiany przez nauczycieli i dyrekcję, miał wzorowe zachowanie, a ja zawsze poprawne albo nieodpowiednie. Nie mieli ze mną w szkole łatwo – wspomina w rozmowie z Galą.

Kiedy Blanka Lipińska rozstała się z Baronem, mogła liczyć na brata, który powiedział jej kilka słów, które ona przekazała swoim fanom na Instagramie:

Mój brat powiedział mi dzisiaj genialną rzecz, tak prostą, a tak ważną… – Rybka…życie to PODRÓŻ, nie WYŚCIG…

Kiedy internauci w sobotę zapytali Blanki, czy ma rodzeństwo, pisarka pokazała zdjęcie z Jakubem. To prawdziwa gratka. Czy są do siebie podobni? Na pierwszy rzut oka niekoniecznie, ale jeśli przyjrzeć się fotografii bliżej, widać, że na zdjęciu pozują brat i siostra. Zajrzyjcie do naszej galerii i sami oceńcie.


Brat Blanki Lipińskiej, Kuba

Brat Blanki Lipińskiej, Kuba

Uroczysta premiera filmu 365 dni - Blanka Lipińska z rodzicami

Uroczysta premiera filmu 365 dni - Blanka Lipińska z rodzicami

Blanka Lipińska ma na ścianie zdjęcie Barona

Blanka Lipińska ma na ścianie zdjęcie Barona

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×