Szukaj

Masakra w Big Brotherze! Kolejny uczestnik przed chwilą wyszedł z domu Wielkiego Brata! Zmienili się nominowani!

Big Brother 2019

Big Brother 2019

Big Brother 2019. Maciej Borowicz odszedł z programu

W Big Brotherze znowu zmiany. Po niedzielnych nominacjach Karolina Wnęk groziła, że odejdzie. W poniedziałek z programu zrezygnował Maciej Borowicz. Sytuacja zaogniła się. Co się stało?

Sytuacja w programie Big Brother zmienia się z minuty na minutę. Po niedzielnych nominacjach, w których przed ryzykiem opuszczenia programu stanęli Karolina Wnęk Maciej Borowicz atmosfera była nieprzyjemna. Zagrożeni uczestnicy nie kryli niezadowolenia, Maciej posunął się nawet do tego, by grozić pobiciem Łukaszowi, który śmiał się z niego po nominacjach. Nawet alkohol, który dostali mieszkańcy nie pomógł – zaognił tylko sytuację, bo Borowicz zapowiedział, że „z frajerami pić nie będzie”. W poniedziałek rano okazało się, że Maciej opuścił program.

Dj z Poznania wielokrotnie złamał regulamin rozmawiając z Karoliną o nominacjach, groził Łukaszowi pobiciem i zwyzywał Justynę, a odejście Tomka, który został wyeliminowany z programu w niedzielę, bardzo go zdenerwowało. W związku z odejściem Borowicza zmianie uległy również nominacje. Do Karoliny, która uzyskała poprzedniego dnia 6 głosów, dołączyli Justyna i Łukasz, którzy otrzymali najwyższą ilość głosów – po 4.

Kamery w programie od rana są wyłączone, więc podejrzenie czegoś na żywo jest niemożliwe. Prawdopodobnie ma to związek z zachowaniem Macieja i jego odejściem, czy – jak sugerują internauci – wyrzuceniem z programu.

Powrót Big Brothera po latach na antenę TVN był wyczekiwany przez fanów show, ale wygląda na to, że nie jest takim sukcesem, jakiego oczekiwano. Rekordowa ilość uczestników wychodzi na własne życzenie (w ciągu dwóch tygodni już trzech). Mieszkańcy domu Wielkiego Brata narzekają też na nudę i brak interesujących zadań, nie obyło się również bez homofobicznych uwag. Internauci ostro krytykują zachowanie uczestników, twierdząc, że sami wiedzieli w co się pakują – tymczasem z show na własne życzenie zrezygnowali już między innymi Marlena czy Daniel.

Myślicie, że Karolina, która odgrażała się, że opuści program jeśli widzowie wyeliminują Macieja, zdecyduje się odejść razem z nim? W przypadku takiej sytuacji nominowani będą Justyna i Łukasz, co wówczas rozdzieli dwójkę najbardziej zżytych ze sobą osób.

W “Big Brotherze” awantura! Maciej zaczął grozić pobiciem innemu uczestnikowi!

Co za wpadka! Wulgarna reakcja uczestnika na wyniki w “Big Brother na żywo”! Wszyscy to zobaczyli!

Łukasz, Tomek czy Justyna? “Big Brother” opuszcza… Znamy też kolejnych nominowanych!


Karolina Wnęk o swojej rezygancji z Big Brothera opowiedziała w rozmowie z Maciejem, Olegiem i Klaudią (screen: Player.pl)

Karolina Wnęk o swojej rezygancji z Big Brothera opowiedziała w rozmowie z Maciejem, Olegiem i Klaudią (screen: Player.pl)

Maciej Borowicz odsłonił ciało. W Big Brotherze zaprezentował miejsca intymne

Maciej Borowicz odsłonił ciało. W Big Brotherze zaprezentował miejsca intymne

Big Brother: Maciej Borowicz nago po wyjściu spod prysznica (screen: Player.pl)

Big Brother: Maciej Borowicz nago po wyjściu spod prysznica (screen: Player.pl)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×