Szukaj

Co tam się dzieje! Kolejny uczestnik rezygnuje z „Big Brothera”! Szykuje się odejście w atmosferze skandalu!

Big Brother uczestnicy, rezygnacja

Big Brother uczestnicy, rezygnacja

Karolina Wnęk zrezygnuje z Big Brothera?

Nominowana do opuszczenia domu Wielkiego Brata Karolina Wnęk dobrowolnie opuści program? Reakcja aspirującej celebrytki na informację o zagrożeniu była zaskakująca. Zrobiła to w chwili, w której widzowie czekają na następcę Marleny Klimczyk.

Powrót Big Brothera na ekrany po tylu latach przerwy był ryzykowny. Co prawda informacja o reaktywacji kultowego reality-show, które swojego czasu zbierało przed telewizorami całą Polskę, ucieszyła fanów, ale w programie nie dzieje się zbyt dobrze. Być może to kwestia zmian, jakie zaszły w społeczeństwie od czasu pierwszej edycji emitowanej na początku lat dwutysięcznych, ale w tym roku rekordowo duża liczba uczestników… dobrowolnie rezygnuje.

Zaczęło się od Daniela Barłóga, który wolał wrócić do owiec i swojej ukochanej. Później na pożegnanie z programem zdecydowała się Marlena Klimczyk, której następca pojawi się w show już dzisiaj. Teraz dobrowolnym odejściem z show grozi nominowana w tym tygodniu do wyeliminowania Karolina Wnęk. Zebrała aż 6 głosów od mieszkańców, ale najgorszy jest fakt, że o „być albo nie być” w programie walczy z przyjacielem, Maciejem Borowiczem.

Wygląda na to, że Karolinie bardzo zależy na tym, by odejść razem z Maciejem, bo w rozmowie z nim – gdy reszta uczestników popijała whisky i bawiła się w najlepsze – zapowiedziała, że jeśli widzowie jej nie wyeliminują, sama dobrowolnie opuści show w niedzielę. Wcześniej swoim pomysłem podzieliła się z mieszkańcami.

Sprawa jest taka. Odpadnie on w niedzielę, a ja idę z nim. I to jest bez dwóch zdań – wypaliła Karolina w rozmowie z Olegiem.

Słowa Wnęk skomentował Maciej:

Ja na bank opadnę w niedzielę. Jak nie wyjdę wcześniej to odpadnę w niedzielę.

Wówczas padła ostateczna deklaracja z ust 21-latki z Lipnicy Wielkiej:

No, ale to jest i tak jednoznaczne. Ja swojego zdania nie zmienię, ale mówię to w tym momencie, żeby już się przygotowywali na to – podsumowała Karolina.

Na ciekawą deklarację zdobył się ponownie Borowicz, który w środku nocy, gdy reszta ekipy smacznie spała w łóżkach, wypalił w rozmowie ze swoją „rywalką”, że ostatnie dni chciałby spędzić ze „swoją czwórką”, a potem „podziękować reszcie ekipy”:

Zrobię wszystko żeby wyjść w sobotę, jeśli nie w sobotę to do niedzieli na pewno. (…) Z drugiej strony nie chcę pokazać, że jestem słaby i dawać satysfakcję tym zje**m. Zakładam jeszcze opcję, że ty zostajesz, bo moje zachowanie w tym tygodni będzie naprawdę bardzo złe… Dam w kość produkcji, że będzie miała mnie dość i będą chcieli mnie sami wyj**ać. Mogę gadać z Wielkim Bratem, że jak nie podoba ci się to mnie wyrzuć. Po pięciu dniach będą mieli mnie dosyć.

Wypowiedź Maćka przerwała Karolina:

Szczerze mam nadzieję, że stąd wylecę, serio. Staram na to przynajmniej pod kątem takim, że agresja grupy i tak w większości jest skoncentrowana na tobie. Tak szukam pod takim kątem, że zostawią cię, żeby jeszcze bardziej robić konflikt w grupie.

Myślicie, że on zrobiłby dla niej to samo? Na razie wyglądają jak największe papużki nierozłączki tej edycji.

Zobacz: Co za wpadka! Wulgarna reakcja uczestnika na wyniki w “Big Brother na żywo”! Wszyscy to zobaczyli!

Zobacz: Pikantne sceny w “Big Brotherze”! Po wyjściu spod prysznica zrobiło się gorąco! Nic się nie ukryło!

Zobacz: Gwiazda “Big Brothera” pracowała z Anną Lewandowską! Ich wspólny projekt zna każdy z was [WIDEO]


Karolina Wnęk o swojej rezygancji z Big Brothera opowiedziała w rozmowie z Maciejem, Olegiem i Klaudią (screen: Player.pl)

Karolina Wnęk o swojej rezygancji z Big Brothera opowiedziała w rozmowie z Maciejem, Olegiem i Klaudią (screen: Player.pl)

Karolina Wnęk i Maciej Borowicz planują razem odejść z programu

Karolina Wnęk i Maciej Borowicz planują razem odejść z programu

Karolina Wnęk o odejściu z Big Brothera

Karolina Wnęk o odejściu z Big Brothera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×