Szukaj

Co za wpadka! Wulgarna reakcja uczestnika na wyniki w „Big Brother na żywo”! Wszyscy to zobaczyli!

uczestnicy Big brothera na kanapie

uczestnicy Big brothera na kanapie

Karolina Wnęk przeklęła w programie na żywo

Wpadka w Big Brother na żywo. Karolina Wnęk po ogłoszeniu nominacji przeklęła na wizji. Jeszcze ostrzej działo się po zakończeniu emisji w TVN7.

Za nami ogłoszenie kolejnych nominacji w Big Brotherze. Decyzją mieszkańców z domu Wielkiego Brata w przyszłym tygodniu wyprowadzi się Karolina Wnęk albo Maciej Borowicz. To właśnie z nimi uczestnicy programu nie chcą spędzać kolejnych dni pod jednym dachem, a kogo nie chcą już oglądać widzowie?

Zgodnie z tradycją nominacje w Big Brotherze ogłoszono podczas odcinka emitowanego na żywo, w którym nie było czasu na montaż i ocenzurowanie brzydkich słów. Gdy Wielki Brat wyczytał uczestników, którzy przez najbliższe siedem dni będą walczyć o SMS-y widzów, wszyscy mogli usłyszeć wulgarną reakcję Karoliny, na którą zagłosowało aż 6 współlokatorów:

Ja pier***ę – wypaliła wyraźnie zaskoczona łapiąc się za głowę.

Wnęk, która wiedziała, że jej reakcję oglądają miliony Polaków, najwyraźniej nie była w stanie zapanować nad emocjami. Po zakończeniu emisji na antenie TVN7, podczas transmisji live na Player.pl mogliśmy zobaczyć kolejny popis w wydaniu 21-latki z Lipnicy Wielkiej:

Na rękę mi poszli. Bardzo dobrze. Mogę k**wa wszystkim powiedzieć co myślę – stwierdziła nerwowo poprawiając włosy.

Uczestnika wychowana w sposób tradycyjny, zgodnie z zasadami wiary, do której przylgnęła łatka „jedynej dziewicy w programie”, dodała, że jej zdaniem to ona opuści program w przyszłym tygodniu, bowiem uważa Maćka za zbyt silną konkurencję:

On się tu bardziej może przydać. On tutaj musi być z wami. Dobrze się stało, szybciej stąd wyjdę skoro tak zadecydowaliście. Dla mnie to znak, że nie jestem bezbarwna, tylko jakaś.

Emocje Karoliny szybko przeniosły się na siedzącego obok niej Olega:

Wiesz, co bym teraz chciał? Worek bokserski. Tak bym ku*wa w niego napi**dalał – wypalił Ukrainiec mający opinię oazy spokoju wśród uczestników i internautów.

Jak myślicie, czy Karolina Wnęk opuści Big Brothera w przyszłym tygodniu?

Kto dostał nominacje i ile?

Zobacz: Pikantne sceny w “Big Brotherze”! Po wyjściu spod prysznica zrobiło się gorąco! Nic się nie ukryło!

Zobacz: Gwiazda “Big Brothera” pracowała z Anną Lewandowską! Ich wspólny projekt zna każdy z was [WIDEO]

Zobacz: Tego TVN nie pokazał! Najseksowniejsza uczestniczka “Big Brothera” chwaliła się mieszkańcom powiększonymi piersiami! Mamy zdjęcia!


Karolina Wnęk – Big Brother 2019

Karolina Wnęk – Big Brother 2019

Oleh Riashentsev – Big Brother 2019

Oleh Riashentsev – Big Brother 2019

Maciej Borowicz – Big Brother 7

Maciej Borowicz – Big Brother 7

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×