Szukaj

Nazwiska pierwszych uczestników „Big Brothera” ujawnione! Kim są Agnieszka i Maciej?

Uczestnicy Big Brothera ujawnieni

Kto wystąpi w Big Brotherze? W Dzień Dobry TVN przedstawiono pierwszych uczestników show, spośród których do domu Wielkiego Brata wprowadzi się tylko jeden. Sprawdź, kim są Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz.

Po 18 latach na antenę TVN-u wraca Big Brother. Pierwszy odcinek stacja wyemituje 17 marca, wtedy też poznamy wszystkich uczestników nowej edycji reality-show, wśród których znajdzie się Agnieszka Raczyńska lub Maciej Borowicz – goście dzisiejszego wydania Dzień Dobry TVN. Oboje już teraz walczą o głosy widzów i internautów, bowiem tylko jedno z nich zamieszka w Domu Wielkiego Brata. Na swojego faworyta można głosować za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej – tutaj.

Agnieszka Raczyńska urodziła się w Stargardzie Szczecińskim, ale już w jako nastolatka wyprowadziła się do Wielkiej Brytanii, gdzie skończyła studia. Zgłosiła się do udziału w programie, ponieważ chce wrócić do Polski i tutaj zrobić karierę. Do udziału zachęciła ją mama:

Zadzwoniła do mnie i mówi: „ty tam idź, bo ty jesteś do tego stworzona”. (…) Wspaniałe jest to, że moja mama i moi bracia tak we mnie wierzą, że wiedzą, że dam sobie radę i nic głupiego raczej nie zrobię, bo mam swój rozum. Bardzo mocno mnie dopingują i myślę, że to jest wspaniałe.

Maciej Borowicz pochodzi z Poznania. Na co dzień pracuje w branży organizującej masowe imprezy. Jak sam przyznał – jest gotowy na rozpoznawalność, którą może zyskać po udziale w Big Brotherze:

Pracuje w branży eventowej od 10 lat na poważnie. Od 16 lat jestem DJ-em, mam takie hobby, pasję, pracę. (…) Mam do czynienia z kamerami, z ludźmi, z muzyką na co dzień. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, więc myślę, że to jest fajny program dla mnie.

Program wystartuje już 17 marca. Żeby zmniejszyć tęsknotę za rodziną, Agnieszka już przyjechała do Warszawy:

Myślę, że to wszystko, co się dzieje, jest tak bardzo ekscytujące, jestem tak bardzo pozytywnie nastawiona, że na tę chwilę nie zastanawiam się jak się przygotować tylko co się będzie działo – podkreśliła w Dzień Dobry TVN.

Maciej także podkreślił, że na ten moment nie zaczął jeszcze przygotowań do programu:

Nie ma przygotowania, jest po prostu spontan.

Kim jest Agnieszka Raczyńska?

Agnieszka studiowała i rozwijała swoją karierę w Londynie, gdzie ukończyła studia na kierunku: Media, Marketing i PR. Na co dzień mieszka z mamą i jednym ze swoich braci. Jej rodzice są po rozwodzie, a Agnieszka nie utrzymuje kontaktów z ojcem.

Jak przeczytać możemy na oficjalnej stronie Big Brothera, Raczyńska jest spontaniczną i pozytywną osobą, która jednocześnie jest uparta:

Czasami brakuje jej polskich słów, więc ludzie nie biorą jej na poważnie. Chciałaby aby w Polsce rządził król albo królowa tak jak ma to miejsce w UK. Chciałaby być szczęśliwa i znaleźć sobie faceta, który będzie prawdziwym gentlemanem, żeby mogła się wyprowadzić – informują twórcy programu.

Raczyńska ma 26 lat.

Kim jest Maciej Borowicz?

Maciej Borowicz pochodzi z Poznania. Na co dzień sprawdza się w roli dj-a, event managera i instruktora fitnessu. Jest bardzo rodzinny, łączy go silna więź z siostrą i ojcem.

Z oficjalnego opisu sylwetki uczestnika dowiadujemy się, że jest przystojny, pewny siebie, świadomy swoich atutów:

Zdobywa w życiu to na czym mu zależy. Jest bezpośredni, inteligentny i dowcipny. Ma swoje zasady i nimi się kieruje. Uwielbia organizować imprezy, zwłaszcza gdy wszyscy świetnie się bawią. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki i sportu.

Borowicz ma 31 lat.

Big Brother” z aż trójką prowadzących! Do Agnieszki Woźniak-Starak dołączyli… TVN postawił na najlepszych!

Piękna Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowała gorący pocałunek z przystojnym mężem! Scena jak z filmu o miłości!

Kto z Agnieszką Woźniak-Starak poprowadzi „Big Brothera”? Znamy kandydatów


Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz walczą o miejsce w Big Brotherze

Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz walczą o miejsce w Big Brotherze

Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×