Szukaj

Łukasz, Tomek czy Justyna? „Big Brother” opuszcza… Znamy też kolejnych nominowanych!

Big Brother. Kto odpadł? Justyna, Tomasz czy Łukasz?

Big Brother. Kto odpadł? Justyna, Tomasz czy Łukasz?

Big Brother: Tomasz Urban odpadł z programu

Łukasz Darłak, Tomasz Urban i Justyna Żak byli nominowani do opuszczenia Big Brothera. Kto dostał najwięcej SMS-ów i opuścił program? Znamy wyniki głosowania widzów i nominowanych do odejścia w kolejnym tygodniu.

Takiego starcia w Big Brotherze jeszcze nie było. Aż trzech uczestników zostało nominowanych do opuszczenia domu Wielkiego Brata – dwóch zostało wytypowanych tydzień temu przez mieszkańców (Łukasz DarłakTomasz Urban), a jeden dołączył do nich karnie w środę (Justyna Żak) za złamanie regulaminu spowodowane zasłanianiem mikroportu.

Zobacz: Big Brother: Uczestnicy w tarapatach! Justyna Żak bezmyślnie złamała najważniejsze zasady regulaminu! Są twarde dowody!

Widzowie głosowali na uczestników, których nie chcą dłużej oglądać w programie. Osoba z największą liczbą SMS-ów na swoim koncie wypadła z obsady zamieszkującej oblepiony kamerami dom. Ostatecznie wyniki głosowania rozłożyły się następująco:

  • Łukasz Darłak – 23%
  • Tomasz Urban – 52%
  • Justyna Żak – 25%

W kolejnych odcinkach w programie nie zobaczymy Tomasza Urbana, który jest drugim mieszkańcem pokonanym przez rywali w głosowaniu audiotele. Jako pierwsza z Big Brothera odpadła Natalia Wróbel, na którą zagłosowało 52% widzów (48% otrzymał Maciej Borowicz).

W pierwszym komentarzu po wyjściu z domu Tomek Urban wyznał:

Najwyraźniej męski krok i odważne wejście nie zapewnia sukcesu. Mnie się wydaje, że jestem nadal mocnym ogniwem programu, ale zespalającym uczestników, a nie przebojowym. Nie mam do nikogo żalu, bo nie mam o co. Wydaje mi się, że dostałem nominacje na zasadzie: „On jest bezpieczny, bo go nie wywalą”, tak mogli pomyśleć uczestnicy, ale widzowie najwyraźniej nie chcieli mnie już widzieć wśród mieszkańców.

Co ciekawe, model z Gliwic liczy na to, że wróci do programu:

Zobaczymy, co na to Wielki Brat. Może jeszcze wrócę – wyznał w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak.

Oprócz uczestników wyeliminowanych głosami mieszkańców i widzów, z programem dobrowolnie pożegnali się także Daniel Barłóg i Marlena Klimczyk. Producenci zapowiedzieli, że ich miejsce zajmie jeden nowy uczestników, który lada dzień wprowadzi się do domu Wielkiego Brata. Internauci spekulują, że do grupy dołączy kolejna kobieta, a to ze względu na obecną przewagę mężczyzn w reality-show.

Big Brother – Nominowani w trzecim tygodniu

Zgodnie z zasadami programu, podczas odcinka na żywo poznaliśmy kolejnych dwóch uczestników, którzy zostali wytypowani przez współlokatorów do opuszczenia programu. Najwięcej nominacji otrzymali Karolina (6) i Maciek (5). Poniżej dokładne wyniki głosowania mieszkańców:

Kim jest Tomasz Urban, który odpadł z Big Brothera?

  • Wiek: 34 lata
  • Miejscowość: Gliwice

Profesjonalny model, często pracuje za granicą. Wystąpił m.in. w reklamie z Anną Lewandowską. Pochodzi z lekarskiej rodziny, ma czworo rodzeństwa. Tomek nabrał silnych cech charakteru, które pomagają mu przetrwać w środowisku modelingowym. Jest świadomy swojej atrakcyjności, zawsze ma swoje zdanie i potrafi go bronić. Poprzez udział w programie chce udowodnić, że modele są inteligentni, a ich praca nie jest sielanką. Ma własną firmę, która zajmuje się sprzedażą designerskich zatyczek do uszu.

Tomasz Urban odpadł z Big Brothera

Tomasz Urban odpadł z Big Brothera

Zobacz: Justyna Żak złamała regulamin “Big Brothera”, ale to nie wszystko! Chłopak Youtuberki wyjawił dziś ich wielką tajemnicę!

Zobacz: Pikantne sceny w “Big Brotherze”! Po wyjściu spod prysznica zrobiło się gorąco! Nic się nie ukryło!

Zobacz: Tego TVN nie pokazał! Najseksowniejsza uczestniczka “Big Brothera” chwaliła się mieszkańcom powiększonymi piersiami! Mamy zdjęcia!


Tomek Urban przegrał z Łukaszem i Justyną

Tomek Urban przegrał z Łukaszem i Justyną

Tomasz Urban odpadł z Big Brothera

Tomasz Urban odpadł z Big Brothera

Tomasz Urban – Big Brother 2019

Tomasz Urban – Big Brother 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×