Szukaj

Szok w „Big Brotherze”! W ostatniej chwili do opuszczenia programu nominowano trzecią osobę!

Big Brother nominacje

Justyna Żak nominowana do opuszczenia Big Brothera

Znamy karę jaką Wielki Brat wymierzył dla Justyny Żak za złamanie regulaminu programu. Uczestniczka została trzecią osobą nominowaną do opuszczenia domu. Z kim walczy o głosy i co z Marleną Klimczyk? Sprawdź.

Wczoraj wieczorem Justyna Żak złamała regulamin Big Brothera. Uczestniczka, która dała się poznać jako wygadana weganka, otwarcie typowała swoich faworytów do zwycięstwa programu. W rozmowie z Marleną Klimczyk wskazała swoje typy, padły konkretne nazwiska, co zostało odebrane jako rzekome umawianie się na kogo głosować w kolejnych nominacjach. Jakby tego było mało, Żak podczas dyskusji zasłaniała mikroport. Taka sytuacja nie spodobała się producentom, którzy zapowiedzieli ukaranie całej grupy.

Uwaga mieszkańcy domu Wielkiego Brata. Z dniem dzisiejszym Justyna poważnie naruszyła regulamin. Jutro Wielki Brat podejmie decyzję jakie konsekwencje w związku z tym poniesie cała grupa. Do jutra Wielki Brat zdecyduje, czy Justyna czy cała grupa poniesie konsekwencje.

Przed chwilą poznaliśmy decyzję Wielkiego Brata. Okazuje się, że ostatecznie karę otrzymała tylko Justyna, która została nominowana do opuszczenia programu jako trzeci uczestnik, tym sposobem dołączyła do walczących o dalsze być albo nie być Łukasza i Tomasza. Z kolei program dobrowolnie dzisiaj wieczorem opuści Marlena.

W niedzielę z Big Brothera odejdzie tylko jedna osoba. Czy będzie to Justyna, a tym sposobem ocali swoich kolegów, których mieszkańcy nominowali do wyjścia z domu?

Big Brother: Uczestnicy w tarapatach! Justyna Żak bezmyślnie złamała najważniejsze zasady regulaminu! Są twarde dowody!

Gwiazda “Big Brothera” pracowała z Anną Lewandowską! Ich wspólny projekt zna każdy z was [WIDEO]

Tego TVN nie pokazał! Najseksowniejsza uczestniczka “Big Brothera” chwaliła się mieszkańcom powiększonymi piersiami! Mamy zdjęcia!

Homofobia w “Big Brotherze”! Internauci chcą zlinczować Tomka! Z całej siły uderzył w homoseksualnego Łukasza!


Big Brother: Zebranie w sprawie zachowania Justyny Żak

Big Brother: Zebranie w sprawie zachowania Justyny Żak

Justyna Żak popłakała się

Justyna Żak popłakała się

Justyna Żak popłakała się

Justyna Żak popłakała się

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×